Навчання фахівців по пест контролю від ГО “Продовольча безпека України”

Навчання проходило в приміщенні торгово-промислової палати України

На минулому тижні ГО “Продовольча безпека України” проводили навчання фахівців з пестицидного контролю.  Захід проводився  в межвх стандарту якості НАССР.  Слухачами тренінгу стали провідні фахівці компаній, що надають послуги в сфері здійснення контролю шкідників і представники фірм, які уповноважені по впровадженню стандарту якості і безпеки продуктів харчування НАССР. Під час тренінгу

були розглянуті процедури, норми і основні засоби для контролю шкідників на підприємствах.

Про курси від ГО “Продовольча безпека України”

Випускники курсів по пестицидному контролю, які проводяться ГО «Продовольча безпека України» користуються попитом, про що свідчать багаточисельні дзвінки і листи організаторам із запитом надати координати фахівців- випускників курсів задля консультацій та надання послуг. В чому ж привабливість програми курсів? По-перше, це єдині в Україні курси, де навчають практичним навичкам сучасного пестконтролю, який спирається на світові та європейські норми. По-друге, в програмі значна увага приділяється впровадженню не лише постійно діючої програми контролю шкідників, але і НАССРу вцілому. Хто побув на курсах і не полінувався вникнути в суть, гарантовано витримає будь-яку перевірку та аудит.

Курсанти засвоюють основи пестицидного менеджменту та систему інтегрованого контролю шкідників.
Крім того, курсанти отримують унікальні знання з основ дератизації. Їм надається повний арсенал засобів для здійснення контролю за шкідниками. Широко представлено майже все обладнання, яке використовується в Україні. Лекція щодо підбору дезінфектантів на різних харчових потужностях – від вітчизняного лідера виробництва деззасобів. 

Співпраця компанії FGgroup і ГО “Продовольча безпека України”

Ще однією важливою нашою новиною є те, що ми не тільки мали честь бути і навчатись на даному тренінгу, а й проводили лекцію по наших препаратах. Тема лекції “Чи можуть бути димогенератори альтернативою в сферах дезінсекції”. Лекція була дуже інформативна і пізнавальна для всіх учасників. Ми отримали схвальні відгуки по якості наших засобів. Також розповіли слухачам, в яких випадках без наших димогенераторів не обійтись, а в яких випадках краще запросити службу по дезінсекції.

Перспектива пестконтролю не можлива без тісної співпраці усіх учасників ринку

Ми розуміємо, що розвиватись на ринку самотужки дуже складно, тому безпосередньо під час навчання ми домовились з компаніями- учасниками про співпрацю. Ключовим нашим досягенням  вважаємо те, що ми домовились приймати участь у всіх заходах асоціації по пестконтролю і різнобічно сприяти розвитку галузі вцілому. Ми маємо стратегію розвитку і співпраця з ключовими структурами і організаціями галузі є нашою основною перспективою та пріорітетною метою.

 

0 Комментарий

Оставить свой комментарий