Засіб від мишей і щурів

На відміну від інших шкідників, гризуни не є супутниками життєдіяльності людей. Набагато більше для них цікаве приміщення: квартира, будинок, складські, виробничі ангари, підвали і т.д. Гризуни можуть розносити інфекцію, але в іншому вони безпечні для людей. Набагато більше неприємностей від збитків, які вони завдають майну, тому важливо вчасно замовити засіб від мишей.

Причини появи гризунів

Помилково вважати, що причиною появи щурів або мишей є антисанітарія. Щоб гризуни оселилися в приміщенні, достатньо наявності постійного джерела живлення – запасів продуктів або зернових поблизу, а також внутрішньої або зовнішньої оббивки (утеплювача) приміщення, що стає надійно захищеним ззовні місцем проживання.

Але гризуни досить невибагливі, тому можуть селитися і в менш придатних для розвитку сімейства умовах.

Які засоби від мишей купують часто

Вибираючи засіб від мишей і щурів, в більшості випадків можна обмежитися одним препаратом, адже гризуни мають несуттєві відмінності.

Всі продукти від шкідників умовно можна розділити на три категорії:

 • фізичні. До них відносяться різноманітні мишоловки і капкани, в тому числі – приманочні контейнери для мишей і щурів, а також ультразвукові відлякувачі;
 • хімічні. Це продукти, які отруюють організм шкідника. Вони можуть бути представлені в різних видах – від порошків, брикетів, паст і гранул до аерозолів;
 • народні. Продукти рослинного і тваринного походження, які є природними «відлякувачами». Наприклад, це можуть бути ефірні масла, трави і т.д.

Засоби від мишей купують з урахуванням специфіки їх дії і площі приміщення. Враховують і наявність в приміщенні продуктів (для складу), а також дітей і домашніх тварин.

Серед найбільш популярних варіантів позбавлення від шкідників – приманочні контейнери, порошки, гранули та аерозолі, а також ультразвукові відлякувачі.

Приманочний контейнер для мишей і щурів

Стандартні мишоловки мають істотний недолік – гризуни можуть бути травмовані, але залишаться живі. Це ставить користувача перед складним вибором – добити тварину або викинути його в такому стані. Ситуація приносить значний дискомфорт, як і використання клейких стрічок, що стають причиною тривалої і болісної загибелі гризунів.

Але є альтернатива – приманочний контейнер для мишей і щурів. Усередині такої пастки зручно помістити отруєну приманку, що гарантує швидкий результат застосування. До того ж, легко позбутися від вмісту ємності без прямого контакту.

Серед додаткових переваг контейнера:

 • безпека, адже після потрапляння всередину гризуна механізм блокує отвір;
 • шкідники не можуть рознести отруту по житловому приміщенню;
 • естетичний і непримітний зовнішній вигляд пристрою;
 • можливість провести прибирання, не контактуючи з токсичними речовинами.

При використанні контейнера є одна проблема – вироби відрізняються для вилову мишей і щурів. Гризуни мають різні габарити, тому приманочні ящики також бувають різних розмірів.

Необхідно визначити, які гризуни оселилися в приміщенні. Щури більші за розміром, а мишки дуже швидкі і маневрені, вони можуть проникнути в дуже маленькі отвори.

Варто врахувати той факт, що щури більш обережні: спочатку вони можуть уникати незнайомого предмета, навіть при наявності якісної приманки.

Властивості препарату від мишей і щурів

Контейнери передбачають обов'язкове використання приманки – гранул або порошку. Отруту також можна застосовувати окремо, розсипаючи її в місцях перебування гризунів.

Купуючи препарат від мишей і щурів і розсипаючи його, варто передбачити той факт, що токсичні речовини гризуни можуть рознести по всій площі кімнати. При наявності в приміщенні дітей і домашніх тварин не варто вибирати такий варіант боротьби з гризунами.Такі засоби стануть відмінним варіантом для підвалів, складів, які не містять харчової продукції, теплиць і т.д.

Крім того, що кожен продукт небезпечний для людей і тварин, він має свої особливості:

Гранули та міні-брикетиПорошок
Може вступати в реакцію при високій вологості повітря, легко розноситься по приміщенню, але дозволяє охопити велику площу.Може вступати в реакцію при високій вологості повітря, легко розноситься по приміщенню, але дозволяє охопити велику площу.

Виробники також пропонують насіння, оброблене отрутою. Його дія аналогічна гранулам і порошку. Головне, щоб насіння не потрапило до інших зернових, адже навіть мінімальна їх кількість призведе до того, що частина складських запасів стане непридатною до використання в тваринництві.

При цьому насіння, оброблене отрутою, має низьку вартість, і відмінно підійде для підсобних приміщень, підвальних приміщень та ін.

Коли потрібно купити біоспрей від щурів і мишей

Якщо купити засіб від мишей і щурів в Києві і по Україні нескладно, то знайти препарат, безпечний для інших мешканців, в тому числі і тварин, проблематично. На сайті Fggroup представлені біоспреі – нове покоління препаратів, яке дозволяє позбутися від гризунів без шкоди для навколишнього середовища.

У складі засобу – натуральні компоненти, але рослинні екстракти скомбіновані таким чином, щоб створити несприятливе середовище для проживання і харчування шкідників.

Наприклад, біоспрей RODI Natural Stop. Серед його особливостей:

 • можливість використовувати в приміщеннях з дорослими і дітьми;
 • миттєвий ефект від застосування;
 • не забруднює навколишнє середовище;
 • універсальний для будь-яких об'єктів.

Купити біоспрей від щурів і мишей можна для приміщень зі значною площею, завдяки ощадливому використанню. Одна з переваг – тривала профілактика повторної появи шкідників при періодичному застосуванні. Це особливо актуально для дерев'яних конструкцій і м'якої ізоляції, яку легко захистити від атаки гризунів.

Але важливо пам'ятати, що біоспрей не варто розпорошувати в найспекотніший час доби. Це краще зробити вранці або ввечері.

Продукт має специфічний запах, але він не є небезпечним.

У порівнянні з іншими продуктами від гризунів, біоспрей має досить високу вартість. Але це компенсується безпекою та ефективністю продукту.

Ультразвукові відлякувачі: особливості використання

Виробники презентують ультразвукові репеллери як самий безпечний засіб від мишей. Люди не можуть почути ультразвукові хвилі, але гризуни намагаються втекти від них якнайдалі.

Але для використання пристрою необхідно звернути увагу на кілька його особливостей:

 1. Предмети поглинають ультразвук. Тому приміщення потрібно звільнити від килимів, відсунути меблі. Пристрій не можна розміщувати за предметами інтер'єру. Чим більше захаращена кімната, тим менше радіус дії репеллеру.
 2. Необхідно обмежити воду і харчові продукти, доступні для гризунів.
 3. Репеллер має обмежену площу дії, тому для великих будівель (складів, теплиць та ін.) може знадобитися кілька пристроїв.
 4. Не варто чекати швидкого ефекту: щоб непрохані гості залишили приміщення, необхідно кілька тижнів.

Вибираючи ультразвукової репеллери, варто звертатися до перевірених компаній-виробників і магазинів. Адже на ринку є велика кількість фальсифікату, до того ж роздрібні торговці часто вже не дотримуються правил зберігання засобів.

Ультразвукові відлякувачі не є найдешевшим продуктом, а користувачеві складно перевірити результативність їх дії, тому важливо не придбати підробку.

Що потрібно знати, купуючи препарат від мишей (щурів)

Перед придбанням варто звернути увагу на властивості препарату (засобу) від мишей і щурів. Головне – його безпеку для людей і домашніх тварин. Токсичні речовини не повинні потрапити до харчових продуктів, адже це може викликати сильне отруєння.

Для кожного препарату є свої правила використання, які обов'язково варто врахувати. Важливо пам'ятати, що при роботі з гранулами, брикетами або порошком обов'язково використовують рукавички.

Якщо засіб не дав потрібного ефекту, варто ще раз звернутися до інструкції: можливо, його застосували неправильно, або результату варто почекати.

В окремих випадках (наприклад, при великій площі, наявності запасів зерна і т.д.) кілька засобів потрібно комбінувати.

Необхідно подбати і про подальшу профілактику появи гризунів: для цього максимально ефективні біоспреї, які мають тривалий термін дії і не залишають біологічних слідів.

Народні засоби від шкідників

Альтернативні способи боротьби – методи, при яких використовують підручні продукти. Наприклад, народні поради пропонують ефірне масло м'яти в якості природного репеленту. Ще один варіант – свіжа зола в підвалі. Речовини, які в ній містяться, роз'їдають шкіру шкідників, і вони шукають інше місце проживання.

Народних порад велика кількість, але не всі вони прості в застосуванні і однаково результативні. Наприклад, не уточнюють, скільки необхідно ефірного масла м'яти, щоб гризуни почали шукати інше місце проживання, і наскільки концентрація запаху буде дискомфортна для людей і домашніх тварин. А щоб ефективно використовувати золу, вона повинна рівномірно покривати більшу площу приміщення. Це, в свою чергу, передбачає тривале і складне прибирання підвалу, складу або теплиці.

З огляду на той факт, що купити засіб від мишей і щурів в інтернет магазині Fggroup можна за дуже доступною ціною, більшість народних способів не виправдовують витрат сил і часу.

Коли варто купити засіб від мишей і щурів в Києві

Гризуни швидко створюють сімейство: вони можуть приводити потомство до 14 разів за рік. Кількість мишенят при цьому варіюється від 3 до 10 особин. Можна підрахувати, скільки нових гризунів з'явиться за кілька місяців.

Тому боротьбу з шкідниками потрібно проводити оперативно: засоби купують відразу ж після першої появи непроханих гостей.

Це значно спростить подальше позбавлення від гризунів, а також запобіжить псуванню майна і продуктів.

Онлайн магазин товарів від щурів: основні переваги

Замовити препарат можна в інтернет-магазині. Це дозволить не шукати спеціалізовану точку продажу, без поспіху вибрати відповідний продукт і ознайомитися з його складом, способом застосування, а також порівняти продукцію різних виробників.

Онлайн-магазин препаратів від щурів – це можливість зробити замовлення, не виходячи з дому, з доставкою в будь-який регіон України.

Чому варто купити засіб від мишей і щурів в інтернет магазині Fggroup

Fggroup – спеціалізований онлайн-майданчик, який пропонує професійні засоби від шкідників. Вибір асортименту здійснюють фахівці, тому можна знайти варіанти для будь-яких видів приміщень різної площі.

Серед причин звернутися до інтернет-магазину:

 • гарантія якості продуктів. Всі засоби поставляються безпосередньо від виробників;
 • детальний опис кожного засобу на сторінці, що дозволяє без проблем зробити вибір;
 • продукція в різних цінових категоріях. Можна вибрати дешеві гранули і оброблене насіння, або придбати приманочні контейнери і більш дорогі біоспреі.

Якщо з'явилися питання, зручно звернутися до менеджера, або описати ситуацію по електронній пошті. Співробітники гарантують оперативну відповідь, яка буде корисна клієнту.

Як замовити засіб від мишей

Купити засіб від мишей і щурів в інтернет магазині Fggroup дуже просто. Оформити замовлення не складе труднощів: це займе мінімум часу. Обрану продукцію можна залишити в «Кошику», щоб порівняти кілька препаратів і вибрати найкращий варіант.

Доставка здійснюється у всі регіони країни. Співробітники інтернет-магазина забезпечують оперативну обробку замовлення, щоб клієнт міг отримати товар в короткі терміни.

Відео