Кращий засіб (препарат) від бліх

Блохи – дрібні паразитарні комахи, які часто докучають домашнім улюбленцям, населяючи їх шкірно-волосяний покрив. Але багато хто стикається з тим, що ці комахи живуть в житловому приміщенні, в якому немає домашніх улюбленців, тим не менш вони зустрічаються по всій квартирі. В цьому випадку є два актуальних питання – чому це відбувається, і як знайти ефективний засіб від бліх, що забезпечує швидкий і тривалий ефект.

Як блохи з’являються в житловому приміщенні

Представники виду відрізняються адаптивністю до умов зовнішнього середовища і швидким розмноженням. Доросла особина може прожити до місяця без шерсті тварин. А якщо вона буде харчуватися кров'ю людини, тривалість життя в кімнатних умовах збільшиться майже в два рази.

Тому важливо знати, як і чому особини з'являються в будинку. Для цього є кілька можливих причин:

 • антисанітарний стан приміщення. Такі умови формують комфортне середовище для виживання і розмноження навіть 1-2-х комах;
 • наявність підвалу під квартирою або будинком. Це стає додатковим фактором, який сприяє появі паразитів;
 • наявність комах в сусідніх квартирах, в коридорі і т.д .;
 • верхній одяг і взуття, на яких можуть залишитися блохи після контакту з твариною поза приміщенням;
 • попадання в квартиру з мишами або щурами;
 • тварини з вулиці, що переносять особин.

Але існує цікавий факт – домашня тварина (наприклад, кішка) самостійно знищує до 90% паразитів в своїй шерсті. Частина шкідників тварина з'їдає, а інших особин травмує під час вичісування.

Однак багато що залежить від характеру вихованця – деякі тварини не так ретельно ставляться до чистоти вовни. Домашніх улюбленців часто вважають основними причинами появи комах, але варто пам'ятати про те, що блохи зазвичай не залишають своє постійне місце проживання – шерсть тварини. За рідкісним винятком – захворювання, при яких рясно випадає шерсть, і особини змушені шукати інше місце проживання.

Тому, основний фактор, що сприяє розмноженню бліх в квартирі – комфортні температурні умови, відсутність необхідної санітарії та близькість до місця проживання колонії.

Варто бути уважним і при переїзді на нове місце проживання і при пошуку житла для оренди. Колишні господарі можуть залишити приміщення з колонією комах.

Незалежно від причини, перший крок в боротьбі з комахами – ефективний засіб від бліх.

Чим небезпечні комахи в будинку

Важливо не зволікати з дезинсекцією, адже блохи швидко розмножуються. Вони не живуть на тілі людини, але часто кусають тих, хто знаходиться в приміщенні. Укуси допомагають особинам вижити. Дискомфорт – не основна причина знайти ефективний засіб від бліх. В ранки, які утворюються після укусів, може потрапити інфекція, що провокує запалення.

До того ж, блохи кусають в основному в нічний час, що стає причиною неспокійного сну. Вночі людина не може зрозуміти причину хворобливих відчуттів, тому може додатково травмувати шкірний покрив. Найчастіше це трапляється при появі свербежу на місці укусу.

У цьому випадку необхідна своєчасна обробка мікротравм на шкірі. Також блохи можуть стати поширювачами різновидів грибка.

Особливо небезпечні блохи для людей, які мають чутливу шкіру і схильні до алергічних реакцій. В цьому випадку укуси можуть викликати сильне роздратування, яке вимагатиме медикаментозного лікування.

Виявлення бліх в квартирі або будинку

Часто власник виявляє непрошених гостей після одного або декількох укусів. Побачити їх неозброєним оком вкрай складно через те, що ці комахи невеликих розмірів. Варто звернути увагу на те, що блохи не живуть на тілі людини – це характеризує вошей. Вкусивши, комаха не залишається на шкірі.

Часто бліх можна знайти в килимовому покритті, постільній білизні, під плінтусом або на м'яких іграшках. Особини не селяться вище, ніж один метр від підлоги. Цим можна пояснити той факт, що більшість укусів бліх з'являється на ногах.

Можна прийняти за бліх інших комах. Щоб цього не сталося, варто звернути увагу на основні відмінності особин. Серед них – коричнево-чорне забарвлення і «стрибучість». Особини мають невеликі розміри: довжина тіла складає всього 0,75-5 мм, а у дорослої самки з личинками – до 1,6 см.

Якщо блоха вкусила кілька разів, ранки будуть розташовані на одній лінії. Це ще одна відмінність від вошей, які кусають хаотично.

Якщо ви підозрюєте, що в квартирі оселилися блохи, варто пильно оглянути килимове покриття, постільну білизну, ковдри і пухнасті іграшки домашніх улюбленців.

Також варто оглянути шерсть тварин на наявність дорослих особин. Необхідно звернути увагу, якщо вихованець почав свербіти, на шкірі з'явилися укуси або подряпини від кігтів. Якщо візуально помітити шкідників складно, можна скористатися спеціальним гребенем для вичісування. Пристрій має доступну вартість, і дозволить вчасно виявити проблему.

Способи очистити квартиру від бліх

Замовити засіб від бліх необхідно при появі комах в приміщенні, але ефективна лише комплексна боротьба з комахами. Перед використанням препарату потрібно:

 1. вивести блохи у домашнього улюбленця;
 2. випрати постільну білизну і штори при температурі вище 60˚, щоб загинули особини, які перебували між ворсинок текстилю;
 3. викинути текстильні предмети, які неможливо очистити. Наприклад, це може бути старий матрац, в якому є личинки бліх або клопів;
 4. відправити в пральну машину іграшки свого вихованця, а також його підстилки;
 5. пропилососити килими і меблі. Після цього вміст сміттєвого мішка необхідно відразу ж запечатати в пластиковий пакет і викинути в сміттєвий бак, що знаходиться на вулиці;
 6. помити підлогу і вуличне взуття. Блохи розсіюють свої яйця по підлозі, тому личинки можна занести в квартиру з взуттям. Миття підлоги потрібно провести ретельно, звернувши особливу увагу на плінтуса, кути, поверхня під килимом і меблями.

Після прибирання можна використовувати засіб від бліх в квартирі або будинку. А підготовча робота забезпечить гарантовану ефективність якісного засобу.

Також ретельне прибирання виключить можливість того, що особини залишаться на речах, які приберуть перед дезинсекцією в іншу кімнату.

Виробники пропонують кілька варіантів засобів від бліх – аерозолі, порошки, гранули, інсектицидна рідина, БІОДИМ і димоутворююча таблетка з інсектицидами.

Димоутворюючі таблетки від бліх і їх переваги

Таблетки, які утворюють інсектицидний дим, мають свої особливості. Вони дуже прості у використанні: для того, щоб активувати таблетку, її підпалюють на металевій ємності, і залишають приміщення щільно закритим.

Дим з активними речовинами відрізняється ефективністю: він проникає в найдрібніші щілини, повністю заповнюючи приміщення. Це гарантує 100% результат. Потрібно затратити мінімум зусиль, щоб провести прибирання загиблих особин.

Інсектицидний дим також впливає на яйця і личинки бліх.

Є кілька видів димоутворюючих таблеток. Продукти з перевіреною ефективністю пропонує інтернет магазин препаратів від бліх Fggroup. 

Серед них:

-Димоутворююча таблетка Octavius Hunt циперметрин (Cypermethrin Smoke Tablets). Дим миттєво знищує комах. Крім бліх, він впливає на клопів, прусаків, павуків, жуків і вошей, моль, а також мух, тріатомід і комарів. Дія препарату триває ще два тижні після застосування. Продукт стане відмінним рішенням для приміщення площею до 23 кв. м.

-БІОДОМ від бліх Octavius Hunt BioFume Home Smoke Protector. Це екологічно чистий продукт, в якому основною діючою речовиною є ефірне масло м'яти. Воно «перебиває» запах людей і тварин, і комах не приваблює приміщення. Блохи не можуть проживати в кімнаті, обробленій біодимом, 3-4 тижні з моменту використання засобу. Такий засіб від бліх в квартирі не є токсичним для людей або домашніх улюбленців. БІОДИМ стане відмінною профілактикою, якщо житлове приміщення знаходиться поблизу підвалу, горища або по сусідству з місцями проживання колоній комах.

-Інсектицид від комах Octavius ​​Hunt циперметрин (Cypermethrin). Димова шашка миттєвої дії позбавить приміщення від всіх видів комах – бліх, мух, комарів, постільних клопів, прусаків і мурашиних сімейств. Продукт підійде для використання в приміщеннях з великою площею. Але варто звернути увагу, що концентрація диму для різних видів комах різниться. Наприклад, однієї таблетки проти бліх вистачить на 50 кв.м.

Очистити квартиру від бліх за допомогою димової таблетки – оптимальне рішення, що гарантує швидкий результат з тривалим ефектом.

Інтернет-магазин Fggroup – один з небагатьох, що пропонує димоутворюючі таблетки. Вони є єдино можливим рішенням для дезінсекції на виробничих механізмах, в інших важкодоступних місцях – під трубами каналізації, в щілинах, під плінтусами і т.д.

Важливо, щоб під час використання димоутворюючої таблетки була закрита вентиляція. В іншому випадку дим може проникнути до сусідів, що стане причиною конфлікту, а також знизить ефективність препарату.

Правила використання димових шашок

Ціна очистки квартир від бліх з димоутворюючими таблетками доступна для кожного. Проте багатьох зупиняє необхідність підпалювати шашку. Зробити це нескладно:

 • Звільнити приміщення від тварин і людей.
 • Прибрати з кімнати всі харчові продукти або герметично їх упакувати.
 • Щільно закрити вікна, не допускаючи наявності щілин. Важливо не забути закрити решітку вентиляції.
 • Зняти з димоутворюючої таблетки упаковку.
 • Покласти шашку на поверхню, що не плавиться. Для цього зручно використовувати старе кухонне начиння (каструлю), або металеве відро.
 • Підпалити таблетку.
 • Покинути приміщення, щільно закривши за собою двері.
 • Почекати 4 години.
 • Після цього кімнату необхідно добре провітрити не менше 1,5-2-х годин. Далі проводять вологе прибирання, щоб позбутися від загиблих комах.

Дія димоутворюючої таблетки триває до 12 тижнів.

Аерозолі

Вони забезпечують швидку місцеву дію. Розпорошити засіб можна в місцях проживання бліх – на килимах, біля плінтусів і т.д. На відміну від димових шашок, приміщення потребує менш тривалого провітрювання. Досить почекати кілька годин, поки зникне запах спрея.

У складі більшості аерозолів – синтетичний аналог піретрину. Тому продукт має низьку токсичність. Виняток – спрей «Дихлофос», який має більш агресивний комбінований склад.

До того ж, можна купити препарат від бліх в будинку недорого. Аерозолі мають доступну ціну. Але основний недолік аерозолю – необхідність вручну розпорошувати засіб.

Для цього необхідні засоби індивідуального захисту – рукавички, маска і окуляри, щоб запобігти контакту крапель засобу зі шкірою та слизовими людини. Рукавички після використання потрібно викинути.

Площа дії спрею обмежена місцем нанесення. Тому не можна гарантувати 100% позбавлення від бліх в просторому приміщенні, якщо не обробити кожен квадратний метр приблизно 10 мл аерозолю.

Варто пам'ятати, що тривалий час використання спрею дискомфортний для людини, яка проводить дезінсекцію. Запах аерозолю викликає неприємні відчуття. Можуть сльозитися очі або з'явитися першіння в горлі.

Інсектицидні порошки

Вибираючи дешевий засіб від бліх в будинку, можна звернути увагу і на порошки для дезінсекції. Використовувати їх складніше, ніж димові шашки або аерозолі, адже засіб потрібно ретельно розсипати в місцях проживання бліх – на килимах, біля плінтусів і під м'якими меблями. Порошок буде ефективним лише в разі прямого контакту комахи із засобом.

Вартість порошкових засобів нижче, ніж аерозолів, але вони вимагають витрат часу: спочатку на нанесення, а після на очистку підлоги і килимів. При цьому в кімнаті не повинні перебувати люди і тварини, які можуть випадково рознести порошок по інших приміщеннях.

Прибирання порошку і загиблих особин займе тривалий час. Проводити його краще в рукавичках, щоб уникнути тривалого контакту шкіри з препаратом.

При сухому, як і вологому нанесенні, килимове покриття і підлогу спочатку пилососять, а після проводять вологе прибирання.

Купити засіб від бліх в Києві нескладно: порошки можна знайти в будь-якому спеціалізованому магазині, або замовити з доставкою.

Найдешевший засіб від бліх в будинку

Аерозолі, порошки і димоутворюючі таблетки можуть мати різну вартість: це залежить від компанії-виробника, націнок магазину, обсягу коштів і т.д. Народні засоби (трави і настоянки) також вимагають витрат.

Але найдешевший спосіб очистити квартиру від бліх – створення в приміщенні температурного режиму, при якому особини загинуть.

Як і всі комахи, блохи можуть жити лише в певному діапазоні температур, зокрема сильний мороз їх знищує.

Це варто врахувати, якщо блохи завелися в інженерно-комунікаційних спорудах, на горищі і т.д.

Використовувати цей метод в квартирі досить ризиковано: труби можуть бути пошкоджені при мінусових температурах. Але такий спосіб цілком можна застосувати на неопалювальній дачі, в підвалі або на горищі.

Гинуть комахи при підвищенні температури до 60 ˚ С. Створити такі умови в приміщенні дуже складно, а головне – недоцільно. Але можна позбутися від бліх, їх яєць і личинок на одязі і постільній білизні, просто виправши їх при високій температурі або обробивши речі паром.

Чому не варто використовувати народні засоби

Вибираючи дешевий засіб від бліх в будинку, важливо оцінити переваги і недоліки кожної пропозиції. Традиційні способи боротьби з блохами, які використовувалися до появи сучасних порошків і аерозолів, відрізнялися доступною ціною і простотою. Але кожне з них мало і свої недоліки. Серед відомих народних методів знищення бліх:

 • Сода і сіль. Їх пропонують втерти в килим і залишити на 12 годин. Але до такої рекомендації є питання, адже блохи можуть перебувати і в постільній білизні, на одязі та ін. Така суміш вимагає ретельного очищення, що займе багато часу. До того ж, волога сода з сіллю може зіпсувати килимове покриття.
 • Вологе прибирання водою з гасом. У 10-ти літрах води розводять 100 мл речовини і розпилюють суміш по килимовому покриттю. Двері в приміщення щільно закривають і залишають його на кілька годин. Після цього потрібно провести вологе прибирання килима. Мінуси такого засобу очевидні – їдкий запах і висока пожежонебезпечність гасу.
 • Солі борної кислоти (натрій тетраборнокислий). Їх розпилюють по килиму і залишають на ніч. В окремих рекомендаціях порошок змішують з водою і наносять на килимове покриття. Порошок бури нетоксичний: його широко використовують в косметології. Природний матеріал є відмінним дезинфікуючим засобом, знищує грибкові бактерії.
 • Суміш часнику і сухих дріжджів. Цей склад втирають в килим і залишають приміщення щільно закритим. Але такий метод боротьби з блохами характеризується дуже сильним запахом, який залишиться в приміщенні навіть після очищення і провітрювання. До того ж, повністю очистити килим вже від засобу досить важко.

Раніше від бліх використовували і трави: в будинку залишали полин, перську ромашку, м'яту, евкаліпт або пижмо. Саморобні букети розвішували по кутах приміщення, розкидали по килиму, або ж обробляли концентрованими настоями рослин всі поверхні в будинку. Особливо – задні стінки меблів. Але трави лише відлякують комах, не знищуючи їх. А насичений запах трав може викликати дискомфортні відчуття і потребує постійного провітрювання приміщення.

Який препарат відрізняється найбільш швидким результатом?

Якщо знищити непроханих гостей потрібно швидко, варто вибирати аерозоль або димоутворюючу таблетку. Вони забезпечать швидку загибель шкідників. Якщо аерозоль потрібно розпорошувати в місцях можливого перебування бліх, то димоутворююча таблетка не вимагає активної участі користувача.

Окремі виробники пропонують не ізолювати з приміщення людей при використанні аерозолю. Це дозволяє не переривати звичний ритм життя. Але варто бути уважним, адже навіть безпечний для людей інсектицид може викликати головний біль, запаморочення або алергічну реакцію на шкірі.

Коли потрібно викликати службу дезінсекції

Альтернатива самостійної боротьби з комахами – виїзд дезинфектора від бліх до вас додому. Звертаючись до служби, необхідно вказати вид комах і площу зараження. Також повідомляють про те, скільки часу особини знаходяться в приміщенні.

До візиту служби дезінсекції потрібно підготуватися:

 • відсунути меблі і предмети інтер'єру від стін;
 • герметично упакувати або прибрати з квартири продукти;
 • зняти білизну і покривала з ліжок;
 • забрати речі з шаф;
 • підготувати необхідне приладдя для прибирання після роботи фахівців.

Викликати службу дезінсекції можна у зручний для клієнта час, щоб встигнути підготувати приміщення для обробки.

Виїзд дезинфектора від бліх на дім: ціна послуги

Робота служби дезінсекції – один з найбільш результативних методів боротьби з блохами. Але послуга має високу вартість. Ціна дезінсекції залежить від декількох факторів – площі приміщення, наявності одного або декількох видів комах, кількості предметів, які потребують додаткової обробки.

Ціну формує компанія, яка проводить виїзд дезинфектора від бліх на дім, тому вартість може відрізнятися.

Ціна очистки квартир від бліх

Вартість засобу від бліх в квартирі не впливає на його ефективність. Потрібно орієнтуватися не на ціну, а на відгуки про препарат, а також враховувати спектр його дії.

Найдешевшими є народні засоби – зібрати трави можна самостійно, як і приготувати настойки. Недорогими є більшість порошків від бліх, трохи дорожче буде коштувати аерозоль і димоутворюючі таблетки.

Дорогою є послуга контролю шкідників з викликом професійних дезінсекторів. Але в цьому випадку клієнт оплачує спеціалізоване обладнання і роботу фахівців.

Як придбати препарат від бліх в будинку недорого

Щоб купити ефективний засіб від бліх, варто вибирати препарат, який має вказаний на упаковці склад і обов'язкову інструкцію з використання. Повинно бути описано призначення засобу – група комах, на яких він впливає.

Якщо потрібно купити засіб від бліх в Києві, варто довіряти перевіреним інтернет-магазинам, які надають можливість ознайомитися з характеристиками продукту до його придбання.

Можна порівняти ціни на один і той же продукт на декількох сайтах.

Але ціна – не головний фактор, який потрібно враховувати перед тим як оформити замовлення препарату від бліх. Від якості продукту залежить його ефективність і безпеку членів сім'ї.

Інтернет магазин препаратів від бліх fggroup і його послуги

Особливу увагу ми приділяємо якості препаратів і їх правильному зберіганню. Продукція, представлена ​​на сайті компанії, надійно захищена від попадання прямих сонячних променів і вологи, а кожна упаковка герметична.

Якщо потрібно вибрати засіб від бліх в будинку, але з'явилися питання, варто звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони уточнять деталі і допоможуть знайти потрібний препарат, пояснять правила його використання.

Серед незаперечних переваг Fggroup – продукція, яку складно знайти на інших сайтах. Димоутворюючі таблетки, які є одним з кращих засобів по боротьбі з комахами, ми пропонуємо в декількох варіантах. БІОДИМ відмінно підійде для профілактики або при незначному зараженні приміщення блохами, а димоутворюючі таблетки – універсальний препарат, який допоможе комплексно позбутися всіх видів комах в квартирі.

Димові шашки не залишають слідів, але більшість користувачів асоціює їх лише з роботою в теплицях, господарських приміщеннях. Співробітники інтернет-магазину успішно розвіюють цей міф, пропонуючи сучасні варіанти засобу.

На сайті представлені димоутворюючі таблетки в різних об’ємах. На обробці невеликого приміщення можна заощадити, купивши одну димоутворювальну таблетку. Вигідно придбати і герметичну пластикову тару з димовими шашками, що стане відмінним рішенням для господарських приміщень.

Вся продукція, яку пропонує інтернет магазин препаратів від бліх fggroup, ліцензована. Завдяки прямій співпраці з виробниками, ми гарантуємо кращу ціну на оригінальні засоби.

Можливість замовити засіб від бліх з найкращим складом

Незалежно від того, чи збираєтеся ви придбати препарат від бліх в дім недорого, або шукаєте дорогий продукт, обов'язково варто звернути увагу на його склад, інструкцію по застосуванню і застереження виробника.

Засіб від бліх для дому може містити:

 • піретрини. Це природні інсектициди, які створені з рослинного матеріалу. Тому вони безпечні для людини і тварин. Піретрини впливають на нервову систему комах, паралізуючи її. Речовини призводять до загибелі бліх;
 • піретроїди. Синтетичні сполуки створені за аналогом піретринів. Але речовина має більш сильний ефект. Для комах піретроїди є нейротоксиченою отрутою. Але речовина небезпечна і для домашніх тварин, а також з нею не варто контактувати людям;
 • імідаклоприд. Один з похідних нікотину. У низькій концентрації використовується для обробки насіння, боротьби з комахами в сільському господарстві. Результат використання проявляється не відразу, а через кілька днів після застосування. Але засіб забезпечує тривалу захисну дію від повторної появи комах;
 • нітенпірам. Його застосовують для знищення бліх у тварин. Один з безпечних засобів, який доповнює склад інсектицидів для знищення бліх в квартирі;
 • селамектін. Протипаразитарний засіб для тварин. Він збільшує проникність мембран бліх для іонів хлору, що сприяє ураженню нервової системи комах. Саламектін також ефективний в боротьбі з нематодами і кліщами у тварин;
 • фіпроніл. Екотоксикант безпечний для більшості тварин. Пестицид застосовують для знищення комах і їх личинок, в тому числі – на шерсті тварин.

Якісні інсектициди руйнують хітинову оболонку на тілі бліх, і впливають на нервову систему, що призводить до загибелі комахи. Кілька активних речовин в складі продукту є запорукою його ефективності.

Як оформити замовлення препарату від бліх

Інтернет магазин препаратів від бліх fggroup дає можливість купити продукт, не виходячи з дому. Щоб оформити замовлення, достатньо додати товар в корзину і підтвердити покупку.

Під час оформлення замовлення потрібно вказати свої контактні дані та адресу доставки.

Кожен продукт має докладний опис та інструкцію з використання. На сайті можна додати відгук про засіб, що допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям. Також зручно ознайомитися з думкою інших споживачів про препарат.

Інтернет-магазин гарантує якість продукції, а також її оперативну доставку по Україні.

Як вибрати і купити засіб від бліх в Києві для профілактики

Якщо проведена дезінсекція, це не є гарантією того, що блохи не з'являться в приміщенні знову. Щоб запобігти повторному розмноження особин, варто дотримуватися простих правил:

 • вивести бліх у домашніх улюбленців;
 • дотримуватися в будинку чистоти;
 • позбутися від щілин, які ведуть до загальних комунікацій;
 • після візиту місць з можливим скупченням комах струшувати одяг і мити взуття;
 • не зберігати в будинку ганчір'я;
 • регулярно прати постільну білизну і покривала при температурі вище 60 ˚ С;
 • якісно пилососити килим і підлогу під ним;
 • проводити профілактику за допомогою спеціалізованих продуктів.

Можна замовити засіб від бліх для профілактики повторної появи комах. Але інсектицид для профілактики повинен бути безпечним для членів сім'ї і тварин. Для цих цілей відмінно підійде БІОДИМ від бліх Octavius ​​Hunt BioFume Home Smoke Protector. У його складі лише одна діючу активна речовина – екстракт м'яти, який дозволяє мешканцям не залишати приміщення на тривалий час.

Насичений запах відлякає комах на тривалий час – до 1 місяця. При цьому продукт абсолютно не токсичний і не має характерного запаху інсектициду.

Один з головних джерел попадання в будинок бліх – домашні улюбленці. Вони приносять їх з вулиці, контактуючи з іншими тваринами.

Щоб цього не сталося, є кілька простих правил:

 • використання спеціальних нашийників під час прогулянки, які захищають від бліх;
 • контроль стану домашнього вихованця. Перевірка вовни, наявності укусів на шкірі;
 • своєчасне прання при високих температурах речей тварини. До цього переліку входять підстилки, іграшки та точилки для кігтів, якщо вони містять м'які елементи.

Вимогливість до чистоти приміщення – основне правило боротьби з блохами.

Також є професійна послуга контролю шкідників з викликом від служби дезінсекції. Така допомога професіоналів буде коштувати дешевше, ніж обробка кімнати, і дозволить вчасно виявити комах.

Можна домовитися з компанією про регулярне надання послуги, або ж самостійно обстежити квартиру на наявність особин.

Боротьба в багатоквартирному будинку не матиме тривалого ефекту, якщо не об'єднатися для боротьби з комахами на площах загального користування.

Відео