Контейнер для гризунів

Контейнер для гризунів – відмінна альтернатива стандартним методам боротьби з пацюками і мишами. Вони рятують від психологічного дискомфорту тих, хто намагається позбутися від шкідників. А також їх можна використовувати в будь-якому приміщенні – будинку, в офісі, на складі, в теплиці, на виробництві і т.д.

Види і параметри контейнерів від гризунів

Приманочні контейнери різняться габаритами і вмістом. Серед варіантів наповнення:

 • контейнер з механічною мишоловкою. Основний недолік такого пристрою в тому, що загибла від удару механічного затиску особина може мати вельми непривабливий вигляд. Є ризик того, що шкідник загине не відразу, і це стане джерелом додаткових хвилювань. Але немає необхідності витрачатися на спеціальні засоби: помістити в мишоловку можна шматочок будь-якого продукту, який люблять щури і миші – наприклад, сиру;
 • контейнер з отруйною приманкою. При попаданні шкідника в живоловки спрацьовує автоматичний замок, і щур або миша не можуть вибратися. Вони споживають отруйну приманку, потім гинуть. Людині не потрібно контактувати з вмістом пастки, як у випадку з мишоловкою. Досить відкрити кришку і викинути вміст в сміттєвий бак.

Вибираючи виріб, можна порівняти особливості кожного виду пристрою:

Бокс с механічною мишоловкоюПриманочний контейнер з отравою
1. Немає необхідності чекати: загибель відбудеться відразу ж після заковтування наживки.1. Пройде деякий час, перш ніж подіє отрута.
2. Можливий неприємний вид загиблого шкідника, а також рідкісні випадки того, що удар не знищить мишу2. Особини в контейнері і залишаються зовні неушкодженими.
3. Потрібно звільнити із затиску особину, яка потрапила в мишоловку.3. Відсутній контакт з вмістом боксу.

Також параметри контейнерів від гризунів можуть передбачати вибір розмірів пастки. Є універсальні бокси, які підійдуть для всіх гризунів. Але варто враховувати той факт, що щури і миші значно різняться в розмірах. Тому варто заздалегідь визначити, для боротьби з яким шкідником буде застосовуватися засіб.

Характеристики контейнера для гризунів

Бокс-пастка є сучасним і популярним способом боротьби з шкідниками. Серед переваг пристрою:

 • Безпека для дітей і домашніх тварин. Пастки від мишей і щурів купують сім'ї з малюками і власники домашніх тварин, адже приманка або мишоловка надійно захищені корпусом і приховані з поля зору. Ємність щільно закрита, і має лише два отвори, які нагадують вхід в нору.
 • Захист токсичних приманок від вивітрювання, а також відсутність взаємодії з вологою в повітрі. Немає необхідності в частій заміні засобу, який зберігає свої властивості.
 • Непомітність в інтер'єрі. Виріб не приверне увагу людей в громадських місцях, а вдома його можна встановити під меблями, за предметами інтер'єру і т.д.
 • Можливість виконати вологе прибирання під час дератизації. Контейнер можна легко перемістити, до того ж пластик стійкий до впливу вологи. На відміну від порошків або гранул, які розсипають біля місць перебування шкідників, засіб в боксі не потребує прибирання і подальшого оновлення.
 • Простота у використанні. Не потрібно контактувати з вмістом виробу: його можна викинути в сміттєвий бак, просто відкривши кришку. Купуючи живоловки і використовуючи їх, не потрібні особливі навички або додаткові зусилля.
 • Психологічний комфорт. Одна з причин скористатися пристроєм – та, що інші члени сім'ї не побачать загиблих особин. Часто це може стати причиною додаткового стресу, особливо якщо мова йде про дитину або вразливу людину. Загиблих мишей не потрібно буде знаходити по всій площі приміщення, в тому числі на кухні або в спальні.
 • Дотримання правил санітарії. Шкідники НЕ рознесуть порошок або гранули по кімнаті, а після загибелі не стануть джерелом поширення інфекції. Матеріал, з якого створений бокс, не вбирає запахи, тому дозволить уникнути появи неприємного запаху в будинку. При цьому навіть якщо випадково зачепити бокс ногою, його вміст не розсиплеться по підлозі або килимовому покриттю.
 • Доступна ціна. Одна з причин, чому вигідно замовити приманочний контейнер для гризунів, – його порівняно невисока вартість. Вона повністю виправдана конструкцією і додатковими перевагами боксу.

Пастка для мишей поєднує в собі високу ефективність стандартних мишоловок та отруйних засобів. Але вдосконалена конструкція дозволяє уникнути неприємних «побічних ефектів» – антисанітарії, непрезентабельного зовнішнього вигляду і випадкового контакту з токсичними речовинами, їх поширенням.

Чому варто замовити приманочний контейнер для гризунів

Живоловки дозволяють ефективно боротися із шкідниками в місцях, де складно або небезпечно розміщувати дератизаційні приманки відкритим способом. Наприклад, пристрій стане відмінним рішенням для:

 • житлових приміщень (приватних будинків, квартир, дачних будівель);
 • громадських будівель (дитячих садків, магазинів, навчальних закладів і т.д.);
 • виробництв, в тому числі харчових;
 • теплиць;
 • фермерських господарств та ін.

У місцях, які передбачають підвищені вимоги до санітарного контролю, пристрої дозволяють ефективно і швидко позбутися від щурів і мишей.

Що потрібно знати, купуючи живоловки (приманочні контейнери)

Перш ніж купити контейнер для гризунів в Києві і з доставкою по Україні, варто розрахувати, скільки необхідно пристроїв. Одного виробу не вистачить на велику площу приміщення, особливо якщо в ньому особини живуть вже тривалий час і обзавелися потомством.

При боротьбі з щурами не потрібно чекати миттєвого результату: ці тварини відрізняються природною обережністю. На відміну від

цікавих мишок, щури можуть деякий час уникати незнайомого предмета, незважаючи на наявність приманки.

Звертаємо вашу увагу і на вид блокування кришки виробу. Виробники часто пропонують приманочний контейнер, який закривається на спеціальний ключ. Це відмінне рішення, якщо в приміщенні будуть знаходитися діти. Вони не зможуть самостійно відкрити бокс. Замовити приманочний контейнер для гризунів з аналогічною системою блокування можна на сайті Fggroup. Модель 1ENV Rotech NG Mouse Box – відмінний приклад безпечного виробу з якісним захистом.

Пастки від гризунів і щурів купують з приманкою

Звертаючи увагу на характеристики контейнера для гризунів, варто пам'ятати, що основною умовою його ефективності є наявність приманки. Для пристроїв з вбудованою механічної мишоловкою необхідно, щоб всередині був ароматний продукт, що приверне гризунів. Для цього підійде сир, свіжий хліб і т.д.

Якщо конструкція ємності передбачає наявність отруйної принади, потрібно придбати один із засобів – брикети, гранули або отруєне зерно. Продукт повинен бути якісним і обов'язково швидкодіючим.

Правила безпеки

Застосування боксу є одним з найбезпечніших способів позбутися від шкідників. Але варто пам'ятати, що для його заповнення токсичними приманками потрібно використовувати захисні рукавички. Вони будуть необхідні і при очищенні ємності від вмісту. Купуючи приманочні контейнери, варто відразу ж обзавестися парою рукавичок. Вироби коштують недорого, але захистять чутливу шкіру від контакту з отрутами. Також позбавлять від дискомфорту, коли потрібно буде викинути загиблих щурів або мишей.

При установці боксу важливо переконатися, що виріб щільно закритий.

Як купити контейнер для гризунів в Києві

Придбати пристрій можна в спеціалізованих магазинах або на ринку. Але в першому випадку можливі високі націнки і відсутність вибору – клієнт купує те, що пропонує йому продавець-консультант. На ринку приманочний контейнер не завжди є якісним продуктом. До того ж, в таких умовах часто порушуються правила зберігання: покупець не може знати, скільки падінь, ударів або вагових навантажень витримав пристрій. Вигідне рішення – купити пастки від гризунів в інтернет магазині Fggroup.

Онлайн магазин товарів (контейнерів) від гризунів і його переваги

Fggroup – інтернет-магазин, який спеціалізується на продажу якісних товарів для дезінсекції, дератизації та т.д. Вузька спрямованість онлайн-майданчику гарантує широкий асортимент засобів, а також їх професійний підбір. На сторінці немає продуктів, ефективність яких користувачі ставлять під сумнів.

Серед причин придбати живоловки на сайті інтернет-магазину Fggroup:

 • детальний опис виробів;
 • клієнт отримує товар прямо зі складу, не турбуючись про високу вартість або наявності пошкоджень.
 • можливість самостійно ознайомитися з характеристиками пристрою;
 • відсутність обмежень у часі;
 • функція, що дозволяє залишати відгук про товар;
 • при необхідності – професійна допомога менеджера.

Вся продукція, яку пропонує онлайн магазин товарів (контейнерів) від гризунів, поставляється від виробників або їх офіційних партнерів, що дозволяє уникнути придбання підробки.

Як купити пастки від гризунів в інтернет магазині Fggroup

Придбання контейнера для гризунів на сайті Fggroup не складе труднощів. Покупець може відмітити товар, який може підійти для дератизації, додаючи його в «Вибране». Після цього зручно вибрати кращий продукт, з вигідним співвідношенням вартості і якості, оформивши замовлення.

Доставка товару здійснюється оперативно і по всій території України.