Найкращий (ефективніший) засіб від тарганів

Ви досі вважаєте, що таргани – це жителі звалищ і брудних приміщень? Мільйони людей, які виявляють цих комах в спальні або на кухні, мають іншу думку. Таргани можуть з’явитися і в ідеально чистій квартирі, в адміністративному приміщенні, громадських будівлях, хлорованих лабораторіях і приватних будинках. Досить потрапити всередину приміщення декільком особам, і вони обживуться в будь-яких умовах. У цьому випадку все залежить від того, наскільки правильно обрано безпечний засіб від тарганів. Він дасть можливість позбутися непрошених гостей.

У Вас з'явилися запитання?

Залиште заявку! Ми передзвонимо і проконсультуємо Вас по всіх питаннях.

Замовити дзвінок

Причини появи тарганів в будинку

Ніколи не бачили на своїх квадратних метрах таргана? Якщо він з'явився, це може свідчити про:

потрапляння таргана з речами, які недавно в квартирі;
наявності тарганів у одного або декількох сусідів;
близькості підвальних приміщень або сміттєвих контейнерів;
можливе ігнорування санітарних норм;
появу нового покоління вусатих, стійкого до засобів, що раніше використовувались.

Часто непрохані гості з'являються з багажем після подорожі. Відвідування гостей з ночівлею, проживання в недорогому готелі – також фактори ризику. Основна ж причина – наявність тарганів у сусідів, прилеглих занедбаних приміщеннях. Але не варто поспішати йти з обуреннями до жителів сусідніх квартир: популяція може розміститися і в комунікаціях. Ці шкідники добре себе почувають і в будівельних пустотах.

Що потрібно знати про тарганів?

Незважаючи на всю нелюбов до цих комах, таргани – дивовижні істоти. Дієвий засіб від тарганів шукають вже більше 100 років. Але таргани як і раніше живуть поруч з людьми. Кілька фактів про їх популяцію:Таргани проживуть місяць без їжі і тиждень без води.


Популяція стійка до радіоактивного випромінювання.


Тиждень вони можуть жити без голови. Пояснення просте - дихання тілом.


Самка таргана здатна самостійно відродити колонію.


На пострадянському просторі мешкає більше 50 видів.


За одну секунду тарган пробігає до 70 см. При цьому він здатний змінити траєкторію 23 рази.


Кожна особина виділяє метановий газ. Він є причиною неприємного запаху.


При цьому вид боїться людей. Тому мешканці не одразу помічають непроханих гостей.


В деяких країнах тарганів вважають символами благополуччя. В Азії окремі види вживають в їжу, для виготовлення ліків.


Таргани комфортно себе почувають при 20˚С. В таких умовах особина проживе близько року. Загинути може при 3˚С і нижче.


Таргани воліють селитися ближче до кухні. Їх приманюють залишки їжі і води. Але таргани можуть харчуватися і підгнилими живцями гнилих рослин, клеєм на марці і т.д.

Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

Ми передзвонимо Вам найближчим часом!


Види тарганів: хто може оселитися у приміщенні

Видів комах, яких можна зустріти в квартирі, всього декілька. Серед них:Рудий. Його ще називають Прусак. Забарвлення тіла - від світло-коричневого до червоного. Довжина становить 10-15 мм. Він легко поміщається в мініатюрних щілинах. Це значно ускладнює боротьбу з видом. Особина всеїдна;


Чорний. Вони намагаються не потрапляти на очі людям. З'являються з укриттів в темний час доби. Довжина тіла - від 2,5 до 3 см. Чорні таргани свідчать про поганий санітарний стан приміщення, його жителів;


Єгипетський. У нього кругла щитоподібна спина. Особи несуть шкоду здоров'ю людей і тварин. Вони можуть переносити віруси і мікроорганізми. Контакт з їжею призводить до її інфікування;


Періпланета американська. Живе в комерційних будівлях. Її довжина становить від 3 до 5 см. Цей вид тарганів може літати, а також полюбляє солодку їжу. Зустрічається вкрай рідко;


Тарган туркестанський. Проживає в Азії, а також сусідніх країнах. Його можуть привезти разом з багажем, але в прохолоді він не виживає. Розміри особи - 20-25 мм;


«Черепашка». Часті жителі дач. Мають міцний панцир. Вони повільніші, ніж представники інших видів. У довжину досягають 4-х см. Найбільш нешкідливі. Щоб їх побачити, можна відсунути старі предмети меблів, дошки і т.д.

Незалежно від виду, варто шукати кращий засіб від тарганів. Немає окремих препаратів або побутової хімії для кожного з підвидів тараканоподібних. Схожа будова тіла і вимоги до навколишнього середовища дають можливість застосувати один засіб для всіх видів тарганів.

Хочете отримати знижку прямо зараз?

Залиште заявку зараз і отримайте знижку до -20%. Наш менеджер зателефонує вам і проконсультує по всім питанням!


Отримати знижку

Метод боротьби з тарганами в давнину

Існують відомості, що перші таргани з'явилися в Києві ще в ХVIII столітті. Тоді слов'яни воювали на прусських землях. Після повернення вони помітили в речових мішках велику кількість комах. Тому в народі цих особин прозвали «прусаками». Вони розплодилися дуже швидко. Знайти кращий засіб від тарганів було складно: закордонні гості не входили ні в жоден харчовий ланцюжок. Немає жодної тварини, яка би харчувалась цими комахами. Селяни зрозуміли, що вони не зможуть захистити від них їжуі. Але винахідливі жителі придумали свій ефективний засіб від тарганів. Вони припиняли топити піч і йшли на добу до родичів або сусідів. Тим часом температура в будинку падала. Комахи слідували за теплим повітрям і накопичувалися на стелі. А коли температура опускалася нижче нуля, вони опадали на підлогу. Повернулися селяни збирали і викидали мертвих комах. Цю процедуру виконували взимку, щоб таргани не могли перебігти до інших теплих приміщень.

Незважаючи на просту методу, результат був досягнутий. Чим нижче була температура, тим швидше гинули «шкідники». Поступова втрата тепла сприяла тому, що представники виду збиралися в одному найбільш теплому місці, де їх було легко зібрати. Але цей супер засіб від тарганів нелегко повторити в сучасних умовах. Опалення в квартирах централізоване, а при відключенні індивідуального опалення таргани без проблем перейдуть на сусідню житлову площу. У приватних будинках це також важко виконати: якщо відключити опалення взимку, труби можуть перемерзнути. Не підійде і використання відварів. Раніше селяни відварювали пижмо, багно, полин, м'яту, жимолость, аніс і пижмо. Відвар і гілки рослин розкладали по всій хаті. Таргани не витримували ці запахи, тому залишали житло. Сьогодні зібрати складові відвару складно. Немає ніякої гарантії, що після кількох днів використання засобів, таргани не повернуться, коли запах вивітриться. До того ж, багато людей чутливі до такої концентрації рослин з яскраво вираженим запахом. Тому в сучасних реаліях доводиться шукати універсальні засоби для знищення тарганів.

Сучасні методи боротьби з тарганами

Один з перших винайдених засобів – порошок на основі борної кислоти і пастки. Пізніше з'явилися гелі та аерозолі, спеціальні гранули. При цьому більшість засобів токсичні і для людини, тому користуватися ними необхідно в порожньому приміщенні, упакувавши продукти харчування в герметичну тару. Кожен професійний засіб від тарганів має інструкцію, в якій чітко вказані вимоги до використання і обмеження. Користувачі вибирають максимально безпечний засіб, без різкого запаху. ВІн не повинен залишати плями на предметах інтер'єру. Але отрута від тарганів не допоможе, якщо не дотримуватися правил санітарії.

Потрібно максимально убезпечити харчові продукти. Їх зберігають у спеціальних контейнерах, що міцно закриваються. За допомогою генерального прибирання позбавляються від усього «їстівного» сміття: частинок їжі на плиті, крихт за кухонними шафами. Після закриття водопровідного крана, раковину або ванну витирають насухо. Не можна залишати їжу на обідньому столі. Варто позбутися будь-яких щілин в стінах, біля плінтусів, і встановити антимоскітну сітку на вентиляцію. Це захистить від проникнення тарганів з сусідніх квартир. Ці умови треба виконати перед процедурою дезінсекції. Важливо дотримуватися їх і після усунення проблеми. Ідеальна чистота є відмінною профілактикою повторного візиту «гостей».

Гелі для знищення тарганів

Спеціальний гель – один з претендентів на кращий засіб від тарганів. Серед його переваг – ефективність і простота у використанні. Тюбик має гострий наконечник, що дозволяє нанести продукт точково по периметру приміщення і в місцях найбільшого скупчення особин.

Більшість гелів абсолютно нетоксичні для людини. Можна не евакуювати сім'ю на період дезінсекції. Тарган, що вжив продукт, несе загрозу для всієї колонії. Гелі мають доступну ціну, але можна придбати їх і в більш високій ціновій категорії. Одного тюбика достатньо для обробки всієї квартири.

Гелі для боротьби з тарганами мають і недоліки. Засіб діє через певний час після використання. Потрібно знати місця скупчення тарганів ( «відстежити їх маршрути»), щоб правильно розмістити краплі гелю.

Відео

Аерозолі та їх ефективність

Спреї та аерозолі часто рекомендують як кращий засіб проти тарганів. Їх перевага – миттєвий результат. Жителям квартири не потрібно чекати, коли тарган з'їсть приманку, і коли подіє препарат. Аерозолі відрізняються миттєвою дією. Речовина проникає в тіло таргана з повітрям. Дрібні краплі можуть проникнути навіть в невеликі щілини, важкодоступні місця. Коли людина виявить місцезнаходження домашньої популяції, вона може одразу позбутися проблеми.

Але аерозолі мають свої особливості. Вони містять активні хімічні речовини, тому перед використанням необхідно вивезти тварин, дітей та інших членів сім'ї з квартири. Посуд і продукти харчування потрібно акуратно упакувати і прибрати з місця проведення робіт. Дезінсекцію проводять в респіраторі. Частинки речовини не повинні потрапити на слизову людини, в тому числі з диханням. Після обробки аерозолем, квартиру закривають на добу. В цей час в приміщенні не повинно бути живих істот. Після закінчення 24 годин кімнати варто добре провітрити, прибрати загиблих комах.

Таблетки для боротьби з тарганами: переваги і недоліки

Для знищення тарганів використовують і таблетки – спеціальні гранули з інсектицидом. Для їх використання можна зважити всі «за» і «проти»:

Переваги використання таблетокМінуси продукції
Зручність використання.Не впливає на яйця (личинки).
Непримітний зовнішній вигляд.Результат настає не одночасно: таргани гинуть поступово.
Безпека для людей і тварин.Гранули потрібно розмістити і біля джерел води.
Можна приготувати розчин для профілактики появи «шкідників».

При цьому сильний засіб від тарганів в гранулах можна придбати в будь-якій ціновій категорії.

Швидкий виїзд професіонала за адресою

Замовте виїзд прямо зараз і отримайте знижку!


Вплив борної кислоти

Борна кислота – один з традиційних методів боротьби з домашньою популяцією. Проходять роки, з'являються нові продукти, але велика кількість людей до сих пір вважають, що це кращий засіб проти тарганів. Використовувати його просто. Існує кілька варіантів, як скористатися борною кислотою. Перший – найбільш простий. Розсипати порошок уздовж плінтусів, на нижніх полицях кухонних шаф.

Другий – приготувати пасту з порошку борної кислоти, масла, борошна і сирого жовтка. Маленькі кульки засобу розкладають біля місць проживання та харчування тарганів – на кухні та у ванній кімнаті. Безумовна перевага цього способу – його доступність. Порошок борної кислоти коштує недорого, його можна використовувати і для профілактики появи тарганів.

Пастки для комах

Їх також використовують проти прусаків. Але це далеко не кращий засіб проти тарганів. Пастки можна придбати або створити самостійно. Але варто пам'ятати, що таргани в пастках будуть живими, і їх потрібно буде або витрушувати або викидати разом з пасткою. Коли прусак потрапить в пастку, він намагається вибратися, що створює шарудіння. Тому неприємні емоції, пов'язані з пристроєм, гарантовані.

У створених власноруч пастках конструкція базується на липкій стрічці, на якій залишаються таргани. Вона підійде для одноразового використання. Заводські пластикові контейнери застосовують кілька разів, очищаючи від вмісту. Всередину пастки поміщають приманку – мед, печиво і т.д. Стінки змащують маслом, щоб тарган не вибрався.

Служби дезінсекції

У досвідчених борців зі шкідниками гарантовано є професійний засіб від тарганів. Мешканцям приміщення не доведеться прибирати загиблих комах – з цим впораються працівники служби дезінсекції. Клієнтам не потрібно вибирати кращий засіб від тарганів, стежити за домашніми маршрутами особин. Але недолік допомоги професіоналів – висока вартість. Немає гарантії, що таргани не повернуться через деякий час. Вони можуть мігрувати від сусідів, зі сходового майданчика і т.д. Якщо в будинку таргани, не кожна господиня готова запросити службу дезінсекції. Більшість людей соромляться наявності в їх приміщенні комах, що часто свідчить про поганий санітарний стан будинку.

Прусаки в гуртожитку: чи можливо позбутися

Якщо в приватному будинку або квартирі можна вибрати кращий засіб від тарганів, що робити тим, хто живе в гуртожитку? Кожен з методів, використаний на загальній житлоплощі, має свої особливості.

АерозольУ гуртожитку неможливо забезпечити одночасну відсутність всіх мешканців, герметичну упаковку всієї їжі. Житловий блок не закриють на добу.
ГельОдного тюбика засобу вистачить на велику площу. Отруєна істота заражає всю колонію особин. Гелі не несуть загрозу здоров'ю людини. Недолік - таргани будуть гинути поступово, їх доведеться регулярно прибирати.
КапсулиМожна використовувати гранулами, або приготувати розчин. Безпечні для людей. Але прусаки загинуть не одночасно.
Порошок борної кислотиМає доступну ціну. Ефективний. Але в місцях скупчення мешканців його можуть випадково рознести по предметам, з якими часто контактують люди.
ПасткиЄдина перевага - зменшення популяції. Але відродити колонію може всього одна самка.

Отже, який кращий засіб від тарганів в гуртожитку серед представлених – кожен вирішує індивідуально. Але особини самі по собі нікуди не подінуться. Їх буде ставати все більше.

Таргани у приватному будинку: що купити для дезінсекції

В цьому випадку можна проекспериментувати: ефективно використовують гелі, капсули або порошок. Додаткова умова – дотримання чистоти. Потрібно мінімізувати кількість харчових залишків у вільному доступі для тарганів. Крупи і хліб повинні бути герметично закриті. Сміття винесено вчасно, а прибирання – проводитися регулярно з миючим засобом. Не можна залишати вологу. Для цього насухо витирають раковину і ванну.

У холодну пору року, коли родина виїде на відпочинок або в гості, можна ненадовго відключити опалення. Уже при 15˚С припиняється розмноження. При 2-3˚С таргани завмирають, а в разі мінусової температури гинуть. Позбутися від непрошених гостей в приватному будинку простіше, ніж в окремій або комунальній квартирі. Можна бути впевненим в тому, що вони не «переселяться» від сусідів. Адже таргани можуть проникнути через вентиляцію або щілини в багатоквартирному будинку.

«Імунітет» у тарганів міф чи реальність

Часто цікавляться, чому кращий засіб від тарганів, яким кілька років користувалися всім будинком, перестав бути ефективним. Кожні кілька років виробники оновлюють склад засобів. Основна причина – звикання популяції до токсичних речовин. Це не міф: своєрідний «імунітет» з'являється у комах до популярних продуктів проти тарганів.

Тому засіб необхідно міняти при відсутності результату, застосовуючи інший вид препарату.

Пропозиції від Fgroupg: як купити ефективні засоби

Кращий засіб від тарганів – той, що відрізняється відмінною якістю і безпечний для здоров'я. Великий вибір таких засобів представлений на онлайн-сторінці Fggroup.

Серед причин придбати засіб на сайті – високі вимоги. Кожен продукт створений ліцензованим виробництвом. Засоби пройшли необхідні лабораторні випробування. Вони нешкідливі для людини і ефективні в боротьбі з домашніми шкідниками. Кожен продукт має свій термін використання, який вказаний на упаковці.

Пластикова тара герметична: всередину не потрапить волога і сонячні промені. Це запобігає зниженню ефективності засобу з часом.

На кожній упаковці є інструкція по використанню. А також – основні правила і попередження про безпеку.

На сторінках можна придбати засоби в будь-якій ціновій категорії. Доставка товару здійснюється в усі регіони країни. Можна скористатися формою для пошуку, щоб знайти потрібний засіб.

Кожен товар доповнений повним описом. Зазначено діюча речовина, дозування, процедура використання.

При необхідності клієнту зручно звернутися за безкоштовною консультацією. Фахівці дадуть відповідь на всі запитання. Вони допоможуть вибрати підходящий засіб, що вирішить проблему.

Профілактика повторного появи

Не варто використовувати один і той же інсектицид кілька разів поспіль. Це може спровокувати адаптацію тарганів до нових умов. Щоб прусаки НЕ обжилися в приміщенні знову, варто ретельно стежити за його чистотою. Обмеження харчових продуктів і вологи – невід'ємна частина боротьби з шкідниками.

Навіть найкращий засіб від тарганів не дасть тривалого результату, якщо не убезпечити себе від повторного повернення популяції. Через деякий час можна насипати на плінтуса і поблизу джерел води порошок борної кислоти.

Якщо таке покриття залишиться незмінним у важкодоступних місцях, можна бути впевненим в тому, що дезінсекція дала позитивний результат.

Коли від прусаків вдалося швидко позбутися, профілактика їх появи повинна бути регулярною. Адже поява однієї-двох особин незабаром переросте в нову популяцію. Для боротьби з нею доведеться купити високоефективні засоби в Києві або по Україні в достатньому обсязі.

Тому попередити нову появу тарганів набагато простіше, ніж знову з ними боротися.

Відгуки

Наші партнери