Як правильно проводити дезинфекцію в квартирі та приватному будинку?

Дезінсекція в квартирі в приватному будинку

Дезинфекція — комплекс таких заходів, що спрямовані на знищення місцях проживання людини збудників різноманітних інфекційних хвороб (власне дезінфекція) та тих хто їх переносить — комах (дезінсекція) і гризунів (дератизація).

Якщо ви прийняли рішення про самостійну  дезінсекцію житлового приміщення, в першу чергу слід потурбуватися про особисту безпеку. Обов’язково повинні бути захищені очі, шкіра, а також дихальні шляхи. Вам буде потрібен респіратор, гумові рукавиці, а такох захисні окуляри. Дезінфекція будинку чи квартири проводиться в порядку, аналогічному генеральному прибиранню, але з набагато більшим розмахом. Данний комплекс заходів слід починати з найвіддаленіших кімнат і рухатися до виходу з приміщення. Закінчувати загальну дезінфекцію правильно на кухні, у ванній кімнаті та у санвузлі. При цьому з ванної кімнати потрібно винести все, що тільки можна: шторки, тазики, килимки тощо. А текстиль з цієї кімнати і з кухні переться найретельнішим чином. М’які іграшки з дитячої, а також килими і скатертини з інших приміщень також потрібно випрати, а найважчі предмети очистити за допомогою спеціального магазинного засобу або мильним розчином власного приготування (і той, і інший наносяться за допомогою розпилювача). Як тільки текстильні вироби оброблені і просушені, їх необхідно очистити пилососом. Чисті речі пакуються в спеціально приготовані нові целофанові мішки потрібних розмірів. Там одяг, взуття та інші предмети будуть перебувати до закінчення дезінфекції. Потім їх залишиться тільки дістати і розкласти куди треба. Підлога, стеля і стіни квартири також обробляються дезинфікуючим засобом. Ці поверхні потрібно буде обприскати з пульверизатора. Але попередньо ретельно вимити те, що можна: пофарбовані стіни, шпалери, що миються, штукатурку та ін. Меблі при цьому зсуваються з місць і підлога теж обробляється миючими та дезінфікуючими препаратами.

Під час обробки квартири є ймовірність зіткнутися з такими проблемами:

  • Грибок на стінах. Якщо він є, потрібно придбати спеціальний антисептичний засіб для обробки заражених місць і використовувати його відповідно до інструкції.
  • Стійкі неприємні запахи. Їх легко позбутися за допомогою нашатирного спирту. Метод нескладний, але потребує часу і певної кількості ємностей з розчином нашатирю. Наповнені ємності потрібно буде закрити в кімнаті з неприємним запахом на добу. А після гарненько вимити приміщення і провітрити.

Для повного ж знезараження квартири необхідно виконати її обробку за допомогою ультрафіолетового випромінювання (кварцування), або спеціальними засобами, незалежно від раніше проведених заходів.

Ну і звичайно, якщо ви не готові витрачати час, то повний чи частковий комплекс ви можете замовити у спеціалізованих фірм, які займаються дезінсекцією і дератизацією професійно.

Підтримувати результат можна спеціальними димовими генераторами, які можна використовувати самостійно. Їх є декілька видів: біодими і інсектицидні димові генератори. Різниця лише в тому, що біодими на основі натуральних речовин, а інсектициди на основі хімічних сполук.  Радимо вам розібратися в чому їх різниця і робити правильний вибір. Щоб легше було вияснити що до чого звентайтесь на наші телефони. Ми готові безкоштовно проконсультувати вас і допомогти в вирішенні вашої проблеми.

Нехай ваш настрій не псують такі маленькі створінння.

0 Комментарий

Оставить свой комментарий