Позбавитись від кротів на дачній ділянці? Які засоби від кротів краще використовувати?

Існує думка, що кроти живуть тільки у родючій та якісній землі. При цьому ж вони є дуже серйозною проблемою для власників дачних ділянок, оскільки їх життєдіяльність несе суттєву загрозу майбутньому врожаю. В цій статті ми поговоримо про те, чим небезпечні ці маленькі милі тваринки та як їх позбутись.

Звісно, нас тішить той факт, що кроти живуть у якісній та родючій землі, тому обрали для життя нашу ділянку, проте це єдина радість від такого сусідства. Кроти завдають серйозної шкоди  врожаю на городі, квітам на клумбах, та й всьому ландшафтному дизайну загалом. Одна маленька тваринка швидко риє ходи, знищуючи газони, та змушує нас нервувати. Через це ми вважаємо, що ми маємо серйозно поставитись до питання вивчення процесу життєдіяльності та питання як позбутись їх на своїй дачній ділянці і розуміти які засоби від кротів варто використовувати.

Отже, що ми маємо знати про кротів, для того, щоб ефективно з ними боротись:

  • Частіше всього кроти живуть сім’ями, буває, що родина налічує більше десятка осіб. Тому, якщо ви побачили одного, то скоріш за все десь поруч є й інші кроти. Це ускладнює нам завдання, бо, звісно, знешкодити одну особину простіше, ніж цілу родину.
  • Взимку кроти сплять в нірках, які вони будують за принципом барлогу. Такі зимові схованки варто шукати на височинах, там, де швидше сходить сніг та скоріше прогрівається земля навесні
  • Кроти риють свої ходи не глибоко – всього 5-20 см, в родючому шарі. Вони не їдять кореневу систему рослин, їх більше цікавлять личинки та жуки, а рослини страждають через те, що риючи свої тунелі, кроти пошкоджують коріння рослин.
  • У кротів практично немає покинутих ходів. Вони постійно їх перевіряють та ретельно відновлюють.
  • Ці тваринки не люблять вільний простір, тому практично не виходять назовні, або виходять дуже рідко.
  • Кроти мають сильні лапи та тіло, оскільки вони все життя риють землю та знаходяться в русі. Тому, ви не зможете зловити крота руками, а якщо вдасться, то тварина швидко вирветься та може вас поранити міцними кігтями.
  • Ці шкідники розумні та обережні, вони дуже просто обходять пастки та небезпеки, особливо, якщо ви постійно використовуєте одні й ті самі засоби. Вони мають пробели із зором, проте сильно розвинені нюх та слух.
  • Ці істоти дуже багато їдять, тому якщо на вашу ділянку нападе ціла родина кротів, вони можуть завдати істотних збитків за короткий термін.

 Які засоби від кротів краще використовувати від кротів?

Ми рекомендуємо БІОДИМ Mole Smoke.

БІОДИМ Mole Smoke – це препарат з димоутворюючою дією, що використовується для боротьби з кротами. В складі препарату рицинова олія, що має здатність обволікати стінки кротячого тунелю, створюючи при цьому на їх поверхні фізичний бар’єр. Цей бар’єр позбавляє крота можливості вільно добувати собі їжу, тому кріт вирішує перебиратися в іншу локацію, щоб знайти собі їжу.

0 Комментарий

Оставить свой комментарий