Як підготувати свою оселю до боротьби з блохами?

Блохи є шкідливими паратизуючими комахами, з дуже високою плодючістю. Блохи боляче кусаються і є дуже небезпечними для здоров’я людини, оскільки можуть переносити хвороботворні мікроорганізми. Саме з цієї причини процедура знищення бліх – справа важлива, вкрай відповідальна і невідкладна.

Якщо ви вже шукаєте в мережі інформацію щодо того, як позбавитися цих комах, то це означає, що ви вже знаєте, що ваше житло заражене ними. Тепер маємо освіжити в пам’яті знання про місця, де живуть блохи, чому надають перевагу, підготувати спеціальний одяг для проведення дезинсекції, потурбуватися про те, щоб не було рецедиву.

Де саме живуть блохи?

Для того, щоб знищити ворога, потрібна визначити місця його дислокації. Такі паразити як блохи полюбляють оселятися по всій площі людського житла, але не вище півтори  метри від рівня підлоги. При виборі житла блохи надають перевагу таким затишним місцям як ліжка, килими, м’які іграшки, плінтуси і різноманітні щілини. Кайкомфортнішими для себе блохи вважають житло домашніх улюбленців, кухонні мийки, не так часто, але також оселяються на меблях. Правильно буде сказати, що якщо вже блохи завелись к квартирі, то вони є скрізь і можуть заповзати в найнепримітніші куточки вашого будинку.

Як підготувати свою оселю до боротьби з блохами?

Незамінним інструментом в процедурі знищення бліх є пилосос. Він найкраще впорається з обробкою ворсистих поверхонь, в яких можуть міститися яйця паразитів. Проте пам’ятайте, що після проведення дезинсекційних процедур слід також ретельно почистити і сам пилосос, щоб в майбутньому він не став інкубатором для наступного покоління бліх.

Також не обійтись без стандартного набору для прибирання: швабри, гарнчірки, відро, вода, засоби для дезинфекції. Подбайте також і про засоби, які захистять вас від попадання в ваш організм отруйних речовин. На нашому сайті можна придбати якісні гумові рукавички та респіратори

Найкращі засоби для боротьби з блохами

Звісно, основною зброєю в боротьбі з цими паразитами є сам дезинсекційний засіб. Ми рекомендуємо використовувати для цієї місії біодим «BioFume – Home Protector. Чому саме його?

BioFume Home Protector – це біодим, активна речовина якого містить в собі м’ятну олію. М’ятний дим приглушує привабливі для бліх запахи домашніх тварин, в результаті блохи не чіпляються до килимів, предметів одягу та предметів побуту.

Окрім того, що цей засіб є дуже ефективним в боротьбі з блохами, він ще й один з найбезпечніших засобів для людини, на відміну від багатьої інших дезинсекційних засобів.

Що необхідно зробити перед тим, як проводити дезинсекцію?

  • проведіть вологе прибирання, використовуючи сильні дезинфекуючі засоби;
  • переперіть всі свої речі, білизну, м’які іграшки, усі вироби з тканини;
  • одіяла, ковдри, матраци, подушки – добре вибити і якщо є можливість повісити на сонці або обробіть їх парогенератором;
  • пропилососьте усі ворсисті поверхні, що мають ворс (килим, диван, ліжко);
  • сховайте все їстівне, герметично запакуйте продукти харчування;
  • за наявності акваріума – закрийте, відключіть компресор;
  • домашніх тварин бажано забрати з квартири на час проведення процедури
  • після того, як поміщення буде оброблене димом (середній час – чотири години) його варто провітрити протягом двох годин
  • не прибирати в квартирі декілька днів;

Не забудьте про вашого домашнього улюбленця! В зоомагазині потрібно підібрати засіб для виведення бліх і обробити вашу тваринку.

Протягом якого терміну квартира повністю звільниться від бліх?

Після того, як ви обробили квартиру інсектицидом блохи помруть, проте, днів за 5-7 з’являться нові комахи, що вилупляться із відкладених раніше яєць. Нове покоління наштовхнеться на засіб (якщо ви не помили стіни та поверхні) і вимре. Проте, можливо, перед цим здійснить спробу залишити потомство. Тому, наступної появи бліх слід чекати тижні за два, тож до цього моменту краще ще раз провести обробку квартири.

Ну і звичайно якщо використовувати високоякісні димові генератори компанії Octavius Hunt виникнення бліх повторно мало ймовірне, тому що в данних препаратах є залишкова дія. Для боротьби з блохами можщна використовувати як біодими, так і інсектицидні димові генератори.

Процедуру дезинсекції ви можете провести самі, або довірити її професіоналам.

Телефонуйте нам і ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

 

0 Комментарий

Оставить свой комментарий