Щурі, небезпечні тварини

Навряд чи можна потішитись з того факту, що сірі щурі є в переліку десяти найрозумніших створінь на планеті, але це пояснює чому так важко від них позбавитись. Маленькі мешканці підвалів багатоквартирних будинків здатні сильно

дошкуляти городянам. Були не раз зафіксовані випадки, коли щурі нападали на людей, а те, що вони є переносчиками небепечних хвороб вже точно не є ні для кого новиною.

Інфекції, що переносять щурі називаються зоонозними. Серед таких інфекцій:

  • Лептороспироз
  • Чума
  • Лямбліоз
  • Енцифаліт
  • Сказ
  • Туляремія

Але вплив на людину не обмежується хворобами. Вони псують продукти, руйнують конструкції, врешті, елементарно можуть налякати. Щурі можуть оселятись в каналізації, оскільки вони 

вміють чудово плавати та затримувати дихання під водою, вони вільно мандрують каналізаційним колектором. Так вони цілком здатні несподівано для вас заскочити в гості через каналізаційні отвори в квартирі, коли шукають їжу, або після настання морозів чи дератизаційних робіт.

Щурі можуть легко перегризти пластикові труби та гофри. Якщо ви виявили щура в унітазі, швидко закрийте кришку. Було би добре вилити на нього відро окропу, відбілювач, розчин для прочищення труб, хлорку. Але це дуже локальний метод, що не позбавить вас таких гостей надовго.

Як боротись з пацюками?

В багатоквартирних будинках боротьба з гризунами дуже складна і потребує втручання відповідних органів ЖКХ та СЕС. Винищувати гризунів в окремих під’їздах не ефективно, оскільки вони здатні до швидкої міграції. Крім підвалів, щурі можуть оселятись в сміттєвих баках, на технічних поверхах, в сміттєпроводах. Не можна допускати розширення колонії гризунів. Мешканці будинку повинні написати заяву в ЖЕК на проведення дератизаційних робіт. Проте, такі заявки не виконуються швидко, а діяти потрібно вже. Що ж робити, поки ви чекаєте дій від працівників ЖЕКу?

Придбати ефективні засоби від пацюків можна в онлайн магазині fggroup по хороші ціні

Можна розставити пастки, приманочні контейнери, розсипати отруту.

Ми радимо користуватись сучасними пастками та приманочними контейнерами Rotech, що сконструйованні спеціально таким чином, щоб ефективно та швидко значно зменшити популяцію гризунів.

Також було б доцільно скористатись біоспрєм RODI Natural Stop від щурів та мишей, який створений на природних компонентах, які відлякують гризунів.

Не забувайте і про те, що щурі заводяться в брудних, захаращених місцях, тому слідкуйте за тим, щоб у вашому будинку вчасно прибирали та вивозили сміття.

0 Комментарий

Оставить свой комментарий