Що таке приманочний контейнер і як він працює?

засоби від щурів
щурі

При  проведенні дератизаційних робіт буває, що неможливо розмістити приманку для гризунів відкритим способом через певні обставини. Наприклад, коли провести дератизацію потрібно в закладах де є відкритий доступ до продуктів харчування (кафе, ресторани, шкільні їдальні), в будинках де є домашні тварини та маленькі діти, в дитячих закладах, і т.п.  В таких випадках доцільно використовувати приманочні контейнери.

Частіше всього приманочні контейнери виготовляються з пластику, переважно чорного кольору. Вони можуть мати різну форму, проте найбільш популярною та зручною для використання є прямокутник з отворами для входу та виходу шкідливих гризунів. Всередині контейнер має спеціальні відділення для кріплення приманки, також є  моделі з кріпленням для мишоловки або крисоловки. Пастка встановлюється в середину контейнера, приводиться в стан готовності. Ви можете перевіряти чи не потрапив гризун у пастку за допомогою спеціального для цього отвору-віконечка на контейнері.

 

Принадні контейнери використовують разом з моніторинговою системою для комах

На окремі моделі приманочних контейнерів можна ставити також і клейку пастку для шкідливих комах, що повзають, наприклад, це можуть бути таргани.

Приманочні контейнери закриваються на спеціальний ключ, тобто ні дитина, на кіт чи собака не зможуть його відкрити та витягнути приманку, а значить виключений ризик, що вони отруяться

приманочный контейнер
принадний контейнер

нею. Окрім того, що це робить контейнер безпечним для дітей та домашніх тварин, завдяки герметичності в нього не потрапить вода чи сніг, тому розміщувати приманочні контейнери можна й на вулиці.

 

В Україні використовують контейнери для гризунів  які відповідають стандартам HACCP

Приманочні контейнери для дератизації вже використовуються багатьма підприємствами та закладами громадського харчування, адже боротьба з гризунами – важлива складова дотримання безпечного та чистого середовища в місцях, де перебувають дорослі та діти.

Якщо ви зібрались позбутись неприємного мишиного чи щурячого сусідства, то не зволікайте – користуйтесь приманочними контейнерами для дератизації. Замовити ці засоби можна на нашому сайту у розділі: Засоби від щурів і мишей

0 Комментарий

Оставить свой комментарий