Що робити коли завелись клопи?

укусы клопов
укуси клопів

Клопи є паразитуючими істотами, що живляться кров’ю людини та тварин. Клопи атакують своїх жертв переважно вночі, коли тіло міцно спить, вони заповзають на відкриті ділянки шкіри. Кусають не тільки самки, як у комарів, а й самці, а також личинки. При чому, відчути укус ви зможете тоді, тільки якщо кусає личинка, дорослі особини виробляють при укусі речовину, що має знеболюючий ефект. Вдень паразити ховаються під шпалерами, в постільній білизні та матрацах, в книжках та під плінтусами. Завдяки розвиненому нюху вони швидко знаходять жертву на місце укриття. За один раз доросла особина здатна випити за до 7мг крові, личинка – до 1мг. Такий прийом їжі відбувається у комах раз на тиждень, якщо поруч не буде людини, то паразит може поласувати собаками, котами, гризунами і навіть птахами.  І саме тому боротьба з клопами є пріоритетом при дезінсекції помешкання.

Середня тривалість життя паразити цього виду – приблизно 1 рік. В екстремальних умовах, таких як, наприклад, різке похолодання, або довга відсутність джерела харчування, клопи здатні впадати в сплячку. Щоб повністю знищити клопів та їх кладку температура має бути + 50˚С.

 

Як взнати, що у вашому помешканні завелися клопи

Щоб визначити чи є клопи в помешканні зверніть увагу на такі моменти:

 • Наявність чорних точок на матрацах, простирадлах, під подушками, які дуже схожі на сліди від фломастера.
 • Частинки паразитів, яйця, фрагменти від панцира личинки комахи, який вона скидає при переході до наступної стадію розвитку.

  постельные клопы в матресе
  де можуть бути клопи
 • Наявність слідів від укусів на тілі. Клопи кусають не один раз, а серіями, тому сліди множинні, схожі на комаринні.

Чому в помешканні заводяться клопи

Існує хибна думка, що клопи заводяться в недоглянутих, брудних приміщеннях. Насправді клопи можуть прижитись в будь-якому помешканні.

Які ж причини їх появи насправді?

 • від сусідів, в яких вдома антисанітарія
 • домашні тварини приносять з вулиці;
 • ви можете привезти їх з собою у валізі з подорожі;
 • з бувших у вжитку меблів чи техніки, що ви придбали на барахолці чи принесли з смітника.

  постельные клопы в мебели
  клопи в меблях
Чим небезпечні клопи для людини та тварин

Укуси клопів не смертельні, але досить неприємні. Якщо їх багато і вони непокоять, то при розчісуванні цілком можливо занести інфекцію. Також укуси клопів можуть викликати аллергічну реакцію, появу висипу. Більш того, існує теорія, що клопи переносять збудники таких хвороб як віспа, гепатит, тиф.

Щоб позбутися клопів можна використовувати засіб циперметрин і біоспрей Beg Bugs

В боротьбі з клопами народні методи малоефективні. Можливо, вони змусять комах на деякий час сховатись, але точно не знищать. Тому ми рекомендуємо щоб позбутися цих шкідливих комах скористатись сучасними засобами від клопів. Один з відомих і єфективних інсектицидів, які можна застосовувати самостійно –Циперметрин   і  Перметрин . Їх формула надійно знищує клопів, не залишаючи запаху.

Також рекомендуємо застосовувати біоспрей BEG BUGS, створений на основі натуральних масел Італійськими вченими. Вони вивчили природних ворогів клопів і запахи  які вони терпіти не можуть. Розробили спеціальну формулу і підібрали інгридієнти. Цей препарат допомагає відлякувати постільних клопів та тримати їх подалі від ліжка, а перметрин і циперметрин знищує їх, не даючи шансів.

В разі, якщо ви ніяк не можете впоратись з клопами в квартирі чи будинку самостійно – замовляйте послугу дезинфекції.

0 Комментарий

Оставить свой комментарий