клопи в квартирі

Причини появи та засоби боротьби з диванними (постільними) клопами

укуси диванних/постільних клопів

Цих маленьких кусючих комашок, що дошкуляють людині, можна зустріти практично в будь-якому жилому приміщенні, не має значення чи то елітна новобудова в центрі міста, чи стара панелька в спальному районі. Навіть жителі найрозвинутіших країн в 21 сторіччі зіштовхуються з такою проблемою як диванні клопи. Причини їх появи настільки різноманітні, що важко виділити найголовнішу. Ще декілька століть тому такі гості в хаті були маркером відсутності гігієни та неохайності. Звичайно санітарний стан приміщень відіграє великий вплив на появу і розмноження шкідливих комах, але це не основна причина. Якщо копнути глибше, то їх виникнення може спричинити цілий ряд факторів які ви можете прочитати нижче і про засоби боротьби з постільними клопами . Оскільки дуже важливо вибрати дійсно ефективний препарат.

Як давно з’явились клопи?

Історія каже, що клопи з’явились в Європі в 11 столітті. Документально це підтвердили німецькі вчені. На думку археологів, клопи почали паратизувати на людині з давніх часів. За часів первісних людей, коли вони шукали сухі печери та жили там з кажанами, саме від кажанів і підхопили люди цих істот. Еволюційно клопи мають великий потенціал до живучості та здатні вижити там, де є людина, харчуючись кров’ю людини та тварин. Коли льодовики почали танути, людині довелося шукати краще місце для життя, і людина прихопила з собою паразитів в одязі.

Теплий клімат має позитивний вплив процес розмноження клопів, може саме тому в Азії навіть сьогодні знаходять крупні колонії цих паразитів. В далекі часи, коли товари по світу перевозили каравани, комахи разом з мандрівниками подорожували світом, відкриваючи нові землі. В 13 столітті Франція була прославлена не лише прекрасним Парижем, а й маленькими кусючими комашками, що оселились в будинках місцевих жителів. В 17 столітті їх такох помітили в Англії.

Клопи в квартирі – як позбавитись диванних клопів в будинку?

Для багатьох країн в 20 століття питання «як позбутися клопів в квартирі?» було особливо актуальним. Тоді широко застосовувались інсектициди, тому більш розвинуті країни всіма силами боролись з паразитами. В цей час менш розвинуті країни потерпали від бліх, вошей і т.д. Останні дослідження показують, що протягом останніх 15 років кількість паразиті знову збільшилась, при чому в рази. Тільки в Нью-Йорку їх чисельність виросла в 500 разів! Кожна друга оселя вважалась зараженою.

За однією з версій, коли туристи їдуть в екзотичні країни, то звідти вони привозять не лише гарну засмагу і сувеніри, а й можуть захопити з собою «попутника» в чемодані з речами або на одязі.

де ховаються постільні клопи

Слід бути особливо уважними при відвідуванні країн Середньорї Азії, Ближнього Сходу і т.ін. Мандрівники привозять антикварні речі, різні сувеніри, на яких можуть бути як дорослі особини так і їх яйця. Досить однієї заплідненої самки, щоб вона розвела у вас вдома справжній розсадник. Навіть подорожі в розвинуті країни можуть мати як наслідок такий сюрприз.

Клопи здатні сповільнювати метаболізм, тому жити без їжі можуть довго

При купівлі одягу в секунд-хенді клопи можуть з’являтись у вас в квартирі як гриби після дощу, оскільки лдяг подорожує морем, авіа і часто без належного пакування. Навіть тривала відсутність джерела харчування для клопів не є проблемою, завдяки сповільненню метаболізму. Тому при купівлі одягу, речей та іграшок в секунді ретельно перевіряйте їх.

Іноді такі гості з’являються під час купівлі нових меблів. Так, саме нових, якщо ця різ приїхала до вас з магазину, де її попередньо могли оглядати інші потенційні покупці. Також клопи можуть потрапити до вас з магазинів одягу, через примірочні. Велика відповідальність за появу клопів також лягає і на комунальні служби. Будинки, що належать до старого житлового фонду часто мають підвищену вологість та плісняву на стінах, що теж полюбляють клопи.

Методи та засоби боротьби з постільними клопами

як виглядають постільні/диванні клопи

Люди в процесі життєдіяльності облаштували собі безліч затишних приміщень з гарним опаленням. Такі умови полюбляють і диванні клопи та кліщі. В таких умовах вони активно розмножуються і відкладають яйця, які активно дозрівають та ростуть в якості личинок.

Часто люди не розуміють, що їх кусає вночі, побачивши вже вранці тільки сліди від укусів. В мережі інтернет багато картинок, як виглядають укуси диванних клопів та кліщів. Покажемо вам ще одну.

Отже,якщо ви помітили на тілі сліди від укусів, часто у вигляді доріжки, червоні крапки на постільній білизні – сліди від розчавлених шкідників, терміново шукайте спосіб боротьби з диванними клопами. Для того, щоб обрати засіб для боротьби з клопами, спочатку потрібно зрозуміти, що якщо ви знайшли одного, то це одначає, що десь має бути ціла їх колонія, оскільки вони ніколи не живуть поодинці. В диван та ліжко вони приходять харчуватись, а потім знову ховаються за плінтусами, шпалерами, в шпарини підлоги.

Клопи можуть ховатись в системниках домашніх ПК

Також ховатись можуть в системних блоках домашнього комп’ютера, в розетках, за картинами. Ретельний огляд та боротьба з клопами повинні проходити поступово, якщо ми маєте на меті позбутися диванних клопів.

Якщо причини появи клопів в квартирі можуть від нас не залежати, то боротьба з клопами та профілактика їх появи цілком в наших руках.

Що ж потрібно зробити, щоб вивести диванних клопів?

  • Все, що можна, потрібно винести на вулицю і почистити, в першу чергу це стосується килимів.
  • Штори та тюль випрати, обробити весь текстиль в квартирі чи хаті.
  • Взуття та одяг оглянути, почистити. Все, що можна випрати та випрасувати – виперіть та випрасуйте.
  • Ліжко, диван слід відсунути від стін, це стосується і меблів.
  • Те, що не можна випрати – обробити паро очищувачем.

Самі ефективні засоби від постільних клопів від інтернет магазину fggroup

Не менш важливою складовою боротьби з диванними клопами є вибір ефективного інсектицида. Наразі в магазинах можна придбати різні засоби для боротьби з клопами, спреї, крейди, репеленти від диванних клопів і т.д. Ми рекомендуємо застосувати димоутворювач Перметрин, або Циперметрин (при великій концентрації шкідників). Завдяки своїм фізичним властивостям дим з інсектицидом може проникати у будь-які щілини, під плінтус та за шпалери, вбиваючи там шкідників.

Сам диван, або ліжко рекомендуємо обробити Биоспреєм BEG BUGS, натуральним засобом від клопів та кліщів в дивані. Цей засіб на натуральній основі та не шкодить навколишньому середовищу.

0 Комментарий

Оставить свой комментарий