Діючі речовини Перетроїди, Піріміфос-метіл, Пірімікарб, Циперметрин

Димоутворювачі інсектициди містять в собі ефективні діючі речовини, що дозволяють швидко знищувати шкідливих комах, не пошкоджуючи при цьому рослини. При правильному застовуванні вони не наносять шкоди здоров’ю людей та тваринам, що мешкають в оброблюванному приміщенні. Які саме діючі речовини входять до їх складу?

В димових шашках від комах використовується діючі речовини 

  • Перетроїди – це синтетичні речовини, що є аналогом природніх піретринів. Ця речовина міститься у квітах далматської ромашки і має інсектицидні властивості. Здавна ця рослина використовувалась для відлякування та знищення шкідливих комах. Перетроїди широко застосовуються у боротьбі з комахами, шо пошкоджують сільськогосподарські культури, такі як: картопля, плодові та городні рослини.
  • Піріміфос-метіл. Ця речовина має широкий спектр дії. По своїй суті є фосфорорганічним інсектицидом і акарицидом. Найбільш відомий препарат на основі цієї речовини – Актеллік. Використовується для захисту сільськогосподарських культур відкритого та закритого грунту від комплексу шкідників, що поїдають листя, та висмоктують соки з рослин, включаючи кліщів, а також для захисту складів та зерносховищ від комплексу амбарних шкідників. Має контактний механізм дії та шлунковий вплив на комах. Загибель комах відбувається за час від декількох хвилин до декількох годин. Період захисної дії для овочевих та декоративних рослин складає 7-14 днів. Для успішної боротьби з шкідниками рекомендується 2-кратна обробка з інтервалом 7 днів.
  • Пірімікарб – належить до категорії токсичних карбоматів, що мають інгібуючий вплив на холестеразу. Він має специфічну дію, направлену на боротьбу з афідами. Така вибіркова дія означає, що препарат або зовсім не шкодить, або завдає незначної шкоди іншим комахам. Завдяки цьому препарат Пірімор на основі пірімікарбу є ефективним інсектицидом в умовах середивищ, де живуть природні хижаки.
  • Циперметрин. Як і всі пиретроїди, циперметрин легко проникає через покрови комах. Він порушує функціонування їх нервової системи, викликаючи параліч та смерть. Не проникає в судинну систему рослин, але довго зберігається на оброблених поверхнях (20-30 днів), тому що досить стійкий до впливу високих температур та ультрафіолетових променів. Термін захисної дії – 10-15 днів. Також має репелентний (відлякуючий) вплив на комах.

Ефективні засоби для боротьби з шкідниками в квартирах, домах, зерносховищах і теплицях

Обираючи димоутворюючі інсектициди від компанії FGgroup , ви не тільки знищуєте шкідників з максимальною ефективністю, а ще й захищаєте свій врожай та свої оселі від паразитуючих комах на тривалий термін.

0 Комментарий

Оставить свой комментарий