Чим небезпечні таргани для людини?

На перший погляд може здатися, що таргани нешкідливі і безпечні дрібні комахи, які не завдають ніякої шкоди, крім псування продуктів. Це не так. Ці комахи здатні привести в ваш будинок набагато більше проблем, ніж ви можете собі уявити. Яких саме? Про це ми і поговоримо в статті, а також які засоби ефективні від тарганів.

Таргани переносять хвороботворні мікроби

Відомо, що домашні таргани є джерелом розповсюдження більше, ніж 50 видів хвороботворних для людини мікробів (гепатит, туберкульоз та різні кишкові інфекції). У пошуках їжі вони оглядають не тільки столи і кухонні шафи, але і сміттєві контейнери, де просто кишать різні мікроби. Небезпека від тарганів полягає в тому, що на своїх лапках вони можуть переносити яйця глистів, які разом з їжею потрапляють в наш організм. Також варто відзначити, що частинки хітину відокремлюються від тіла тарганів, змішуються з пилом і можуть призводити до появи різних алергічних реакцій. Тому, якщо ви помітили цих комах в своєму будинку, то в цьому випадку варто негайно вжити заходів щодо їх виведення, бо таргани переносять багато хвороботворних мікробів

Прусаки можуть залізти у вухо людині

Це правда. Вони ведуть нічний спосіб життя і виповзають зі своїх укриттів тоді, коли ми вже спимо. У деяких випадках комахи можуть повзати по тілу людини і якщо вона міцно спить залізти їй у вухо, прийнявши слуховий прохід за відмінний притулок. В цьому випадку слід звернутися до лікаря і не діставати таргана самостійно, так як це може бути дуже небезпечно. У рідкісних випадках таргани можуть вкусити людину, обгризати повіки і ділянки біля губ. Звичайно ж, це нікого не вб’є, але може викликати масу дискомфорту. Таргани істоти, практично, всеїдні. Вони можуть харчуватися не тільки крихтами і харчовими відходами, але навіть палітурками книг і ізоляцією електроприладів. Їх ротовий апарат влаштований так, що вони без проблем можуть прогризти тверді матеріали. При нестачі їжі шкідники починають харчуватися всім, що потрапляє їм під руку і можуть пошкодити ізоляцію. Це, в свою чергу, може привести до поломки обладнання. У гіршому випадку до коротких замикань.
Сподіваємося, ви переконалися, що таргани становлять небезпеку для життя людини і від них необхідно позбавлятися.

Препарати проти тарганів які рекомендують фахівці fggroup

Фахівці рекомендують використовувати лише якісні засоби для боротьби з тарганами і іншими комахами. Саме такими інсектицидами є продукція Octavius Hunt.  Використовують проти тарганів такі препарати:

Циперметрин;

Перметрин;

Циперметрин таблетка;

 

0 Комментарий

Оставить свой комментарий