Біодим як ефективний засіб для боротьби з комахами і кротами

Мабуть кожна людина своєму житті зустрічалась з проблемами, що створюють шкідливі комахи в квартирі чи приватному будинку. Люди, які займаються вирощуванням городини та квітів в теплиці, мають додаткові клопоти через маленьких шкідників щодо збереження врожаю.

Як позбутись шкідників, щоб при цьому не завдати шкоди собі, домашнім тваринам та рослинам?

Для таких випадків були сворені димогенератори BioFume – засоби на основі натуральних речовин та без використання традиційних пестицидів. Хімічний склад основи димоутворювача є пестицидом-димогенератором, що створений з природних компонентів. Завдяки такому хімічному складу BioFume не включено до переліку засобів, що становлять загрозу і дозволений для продажу широким верствам населення.

Димогенератори BioFume випускаються у Англії (місто Бристоль) та проходять ретельний контроль на дотримання стандартів ISO.

Біодим Home Protector використовується переважно проти бліх, він містить в собі олію м’яти. Під час обробки цим димом приміщення просочується запахом м’яти, який приглушує запахи домашніх тварин. Після такої обробки бліх перестають приваблювати побутові речі такі як килими, одяг та ін. Одна димова шашка містить в собі 7,5г. м’ятної олії. Використовується такий димогенератор на приміщення 50 м3.

Біодим Greenhouse Smoke – ідеальне рішення для дезинсекції теплиць. Цей біодим містить в собі ефірне масло часнику. Ефірні часникові масла сприяють росту рослин та відлякують шкідників. Одна димова шашка містить в собі 2г. часникової олії. Використовується один такий димогенератор на теплицю 20 м3.

Біодим Mole Smoke використовується для боротьи з кротами. Цей засіб використовують не для знищення, а для відлякування кротів.  На скільки відомо цей вид гризунів занесено до червоної книги. Коли димову шашку запалюють і опускають в кротовий тунель, рицинова масло обволакує стінки тунелю, створюючи на поверхні  бар’єр, який не дає змоги кроту вживати їжу. В результаті чого кріт вимушений шукати собі інше місце в пошуках їжі.

Біодими для боротьби з шкідниками можна придбати на нашому сайті та через сторінки у Facebook та Instagram.

 

0 Комментарий

Оставить свой комментарий