Бережіть оселю від бліх які надзвичайно шкідливідливі комахи

           Бережіть оселю від бліх які  надзвичайно шкідливідливі комахи

        Блохаце комаха, що живиться кров’ю. Живуть вони в шкірі і в шерсті тварин. Також не є винятком і  домашні тварини (собаки, кішки, кролики і.ін). В нашій країні відомі понад п’ятсот різновидів бліх, тридцять з яких можуть проживати в квартирах.

Де і чому виникають блохи і як їх моніторити

         Частіше всього зустрічаються земляні(підвальні), домашні і постільні блохи. Осовна небезпека полягає в тому, що вони можуть завдавати значної шкоди людині. Блоха, яка наїлася, часо починає шукати нову жертву, тим самим створюючи небезпеку перенесення інфікування і перенесення різних хвороб та інфекцій, навіть важких хвороб, які можуть закінчуватись летальним результатом (тиф, сибірська язва, чума, гепатит, виразка, енцифаліт і інші хвороби).

Блохи небезпечні комахи, з ними боротись можна ефективно лише димовими шашками biofume home,  перметрин і циперметрин

Ці комахи розносять паразитів, які викликають розвиток гельмінтозу. Середовищем проживання на людині є волосяні покриви. Якщо ви виявили у себе укуси зазвичай у вигляді ланцюжка, розкладіть по квартирі чисті білі аркуші паперу. Якщо за деякий час на папері з’являться чорні точки, значить, у вас завелися блохи в квартирі. Якщо говорити про квартиру, то блохи можуть жити в подушках, матрацах, і на пористих поверхнях. Ці комахи можуть і в дуже чистому приміщенні розселитисьСприяють цьому домашні улюбленці. Ще існує ймовірність принести їх з зараженими речамиБлохи можуть перекочувати до нас від сусідів, з підвалів і інших під’їздів, їх можуть занести домашні тварини або якщо в житлі є гризуни.

Як і якими засобами  можна  позбутися бліх?

Потрібно:

зрозуміти, що вони є;
виявити осередки;
якщо це м’які меблі то їх треба винести з приміщення і оброити окремо;
обробити приміщення і місця винекнення бліх;
провітрити приміщення;

Фахівці fggroup рекомендують димові шашки biofume і перметрин від бліх

Ми рекомендуємо використовувати проти бліх тільки якісні препарати, адже це може впливати на стан здоров’я вас і вашої родини. Димові генератори серії Biofume і  інсектицидні димові шашки підійдуть краще всього, адже це Європейська якість перевірена роками.

0 Комментарий

Оставить свой комментарий