Діючі речовини Перетроїди, Піріміфос-метіл, Пірімікарб, Циперметрин

Димоутворювачі –інсектициди містять в собі ефективні діючі речовини, що дозволяють швидко знищувати шкідливих комах, не пошкоджуючи при цьому рослини, при правильному застовуванні не наносячи шкоди здоров’ю людей та тварин, що мешкають в оброблюванному приміщенні. Які саме діючі речовини входять до їх складу? Перетроїди – це синтетичні речовини, що є аналогом природніх піретринів. Ця речовина міститься … Читать далее Діючі речовини Перетроїди, Піріміфос-метіл, Пірімікарб, Циперметрин

Доставка по Києву і Україні

Хочемо повідомити чудову новину. Від сьогодні ми запускаємо кур’єрську доставку по Києву і додатково змінюєм умови доставки по Україні загалом. Ми цінимо і поважаємо наших клієнтів і для нас важливо надавати якісний сервіс.  Умови доставки: По києву: Кур’єрська доставка Вартість 50 грн в межах міста Вартість за межами міста прораховується окремо. При замовлені на сумму … Читать далее Доставка по Києву і Україні

Як позбутися молі в квартирі?

        Однією з ознак, що у вашій оселі завелась міль є наявність на поверхні предметів гардеробі неестетичних дір. Ці комашки можуть перетворити на решето як дорогу шубу так і шкіряне взуття. А за наявності відкритого доступу до круп і борошна у будинку може з’явитися харчовий різновид цього небезпечного шкідника.  Головну небезпеку становлять … Читать далее Як позбутися молі в квартирі?

Інсектициди та їх види.

  Для того, щоб зберегти врожай від шкідливих комах, фермери та садоводи в своїй діяльності використовують багато видів препаратів-інсектицидів. Інсектицидами називають різноманітні за складом та діючими властивостями хімічні препарати, що мають спільне призначення – боротьбу з шкідниками. В данний момент на ринку інсектицидів є препарати як органічного, так і не органічного походження. Таке різноманіття дозволяє … Читать далее Інсектициди та їх види.

Вітаємо вас з Різдвом Христовим!

Дорогі друзі! Вітаємо вас з Різдвом Христовим! Нехай це свято подарує вам чарівність зимової казки, наповненої добрими намірами і відчуттям близького щастя! Нехай омріяне здійсниться, хай в кожній хаті буде мир, любов та злагода! Успіхів вам у всіх ваших справах та Божого благословення! З повагою, колектив Fggroup   Dear friends! Merry Christmas and warm wishes … Читать далее Вітаємо вас з Різдвом Христовим!

Біодим як ефективний засіб для боротьби з комахами і кротами

Мабуть кожна людина своєму житті зустрічалась з проблемами, що створюють шкідливі комахи в квартирі чи приватному будинку. Люди, які займаються вирощуванням городини та квітів в теплиці, мають додаткові клопоти через маленьких шкідників щодо збереження врожаю. Як позбутись шкідників, щоб при цьому не завдати шкоди собі, домашнім тваринам та рослинам? Для таких випадків були сворені димогенератори … Читать далее Біодим як ефективний засіб для боротьби з комахами і кротами

Як підготувати свою оселю до боротьби з блохами?

Блохи є шкідливими паратизуючими комахами, з дуже високою плодючістю. Блохи боляче кусаються і є дуже небезпечними для здоров’я людини, оскільки можуть переносити хвороботворні мікроорганізми. Саме з цієї причини процедура знищення бліх – справа важлива, вкрай відповідальна і невідкладна. Якщо ви вже шукаєте в мережі інформацію щодо того, як позбавитися цих комах, то це означає, що … Читать далее Як підготувати свою оселю до боротьби з блохами?

Як правильно проводити дезинфекцію в квартирі та приватному будинку?

Час від часу наші квартири та будинки потребують проведення дезинфекції.    Дезинфекція — комплекс таких заходів, що спрямовані на знищення місцях проживання людини збудників різноманітних інфекційних хвороб (власне дезінфекція) та тих хто їх переносить — комах (дезінсекція) і гризунів (дератизація). Якщо ви прийняли рішення про самостійну  дезінсекцію житлового приміщення, в першу чергу слід потурбуватися про … Читать далее Як правильно проводити дезинфекцію в квартирі та приватному будинку?

Виставка PARASItec 2018

Виставка PARASItec 2018. Ми раді повідомити вам, що нам вдалось відвідати цей надзвичайно важливий захід і дуже скоро ми вас здивуємо новими препаратами і засобами для дезінсекції. Також ми провели переговори з нашими, партнерами компанією з Великобританії Octavius Hunt. Тільки відкритий діалог і системна робота реалізує наші плани на майбутнє. Дякуємо нашим партнерам за довіру і … Читать далее Виставка PARASItec 2018

Шкода від бліх у вашій квартирі.

Блохи – це комахи-паразити, що живляться кров’ю, живуть в основному на шкірі і в шерсті тварин, не є винятком і ваші домашні улюбленці (кролики, собаки, кішки). У нашій країні відомі багато різновидів даних паразитів, велика кількість з яких можуть проживати в квартирах. Шкода від бліх у вашій квартирі. Найбільш часто зустрічаються домашні, земляні (підвальні) і … Читать далее Шкода від бліх у вашій квартирі.