Що робити, якщо вкусив кліщ?

Що робити, якщо вкусив кліщ? Кліщі переносять багато інфекційних захворювань, серед яких найнебезпечнішими для людини є кліщовий енцефаліт та кліщовий бореліоз (хвороба Лайма). Якщо ви виявили в себе на тілі кліща – хутчіш витягайте його, затягувати з видаленням не можна, оскільки чим довше кліщ знаходиться в шкірі, тим більше інфекцій потрапляє в організм. Як безпечно … Читать далее Що робити, якщо вкусив кліщ?

Цікаві факти про комах

Цікаві факти про комах Друзі, чи багато серед вас любителів комах? Напевно, не дуже 🙂. Ці дрібні істоти здатні вселити страх навіть у сильних і дужих чоловіків. Проте, світ комах дуже цікавий та різноманітний, ось вам декілька цікавих фактів: 🐜 Комах ділять на 32 види, найчисленніший з яких – жуки. Уявіть, майже кожна четверта істота на нашій … Читать далее Цікаві факти про комах

Діючі речовини Перетроїди, Піріміфос-метіл, Пірімікарб, Циперметрин

Димоутворювачі –інсектициди містять в собі ефективні діючі речовини, що дозволяють швидко знищувати шкідливих комах, не пошкоджуючи при цьому рослини. При правильному застовуванні вони не наносять шкоди здоров’ю людей та тваринам, що мешкають в оброблюванному приміщенні. Які саме діючі речовини входять до їх складу? Діючі речовини Перетроїди – це синтетичні речовини, що є аналогом природніх піретринів. … Читать далее Діючі речовини Перетроїди, Піріміфос-метіл, Пірімікарб, Циперметрин

Доставка по Києву і Україні

Доставка по Києву і Україні Хочемо повідомити чудову новину. Від сьогодні в нас працює доставка по Києву і Україні.  Ми цінимо і поважаємо наших клієнтів і для нас важливо надавати якісний сервіс.  Умови доставки: По києву: Кур’єрська доставка Вартість 50 грн в межах міста Вартість за межами міста прораховується окремо. При замовлені на сумму 1500 грн і … Читать далее Доставка по Києву і Україні

Як позбутися молі в квартирі?

        Як позбутися молі в квартирі? Однією з ознак, що у вашій оселі завелась міль є наявність на поверхні предметів гардеробі неестетичних дір. Ці комашки можуть перетворити на решето як дорогу шубу так і шкіряне взуття. А за наявності відкритого доступу до круп і борошна у будинку може з’явитися харчовий різновид цього … Читать далее Як позбутися молі в квартирі?

Інсектициди та їх види.

Інсектициди та їх види. Для того, щоб зберегти врожай від шкідливих комах, фермери та садоводи в своїй діяльності використовують багато видів препаратів-інсектицидів. Інсектицидами називають різноманітні за складом та діючими властивостями хімічні препарати, що мають спільне призначення – боротьбу з шкідниками. В данний момент на ринку інсектицидів є препарати як органічного, так і не органічного походження. … Читать далее Інсектициди та їх види.

Вітаємо вас з Різдвом Христовим!

Дорогі друзі! Вітаємо вас з Різдвом Христовим! Нехай це свято подарує вам чарівність зимової казки, наповненої добрими намірами і відчуттям близького щастя! Нехай омріяне здійсниться, хай в кожній хаті буде мир, любов та злагода! Успіхів вам у всіх ваших справах та Божого благословення! З повагою, колектив Fggroup   Dear friends! Merry Christmas and warm wishes … Читать далее Вітаємо вас з Різдвом Христовим!

Біодим як ефективний засіб для боротьби з комахами і кротами

Біодим як ефективний засіб для боротьби з комахами і кротами. Мабуть кожна людина своєму житті зустрічалась з проблемами, що створюють шкідливі комахи в квартирі чи приватному будинку. Люди, які займаються вирощуванням городини та квітів в теплиці, мають додаткові клопоти через маленьких шкідників щодо збереження врожаю. Як позбутись шкідників, щоб при цьому не завдати шкоди собі, … Читать далее Біодим як ефективний засіб для боротьби з комахами і кротами

Як підготувати свою оселю до боротьби з блохами?

Блохи є шкідливими паратизуючими комахами, з дуже високою плодючістю. Блохи боляче кусаються і є дуже небезпечними для здоров’я людини, оскільки можуть переносити хвороботворні мікроорганізми. Саме з цієї причини процедура знищення бліх – справа важлива, вкрай відповідальна і невідкладна. Якщо ви вже шукаєте в мережі інформацію щодо того, як позбавитися цих комах, то це означає, що … Читать далее Як підготувати свою оселю до боротьби з блохами?

Як правильно проводити дезинфекцію в квартирі та приватному будинку?

Як правильно проводити дезинфекцію в квартирі та приватному будинку? Дезинфекція — комплекс таких заходів, що спрямовані на знищення місцях проживання людини збудників різноманітних інфекційних хвороб (власне дезінфекція) та тих хто їх переносить — комах (дезінсекція) і гризунів (дератизація). Якщо ви прийняли рішення про самостійну  дезінсекцію житлового приміщення, в першу чергу слід потурбуватися про особисту безпеку. … Читать далее Як правильно проводити дезинфекцію в квартирі та приватному будинку?