Навчання фахівців по пест контролю від ГО “Продовольча безпека України”

Навчання проходило в приміщенні торгово-промислової палати України На минулому тижні ГО “Продовольча безпека України” проводили навчання фахівців з пестицидного контролю.  Захід проводився  в межвх стандарту якості НАССР.  Слухачами тренінгу стали провідні фахівці компаній, що надають послуги в сфері здійснення контролю шкідників і представники фірм, які уповноважені по впровадженню стандарту якості і безпеки продуктів харчування НАССР. Під час … Читать далее Навчання фахівців по пест контролю від ГО “Продовольча безпека України”

Причини появи та засоби боротьби з диванними (постільними) клопами

Цих маленьких кусючих комашок, що дошкуляють людині, можна зустріти практично в будь-якому жилому приміщенні, не має значення чи то елітна новобудова в центрі міста, чи стара панелька в спальному районі. Навіть жителі найрозвинутіших країн в 21 сторіччі зіштовхуються з такою проблемою як диванні клопи. Причини їх появи настільки різноманітні, що важко виділити найголовнішу. Ще декілька … Читать далее Причини появи та засоби боротьби з диванними (постільними) клопами

Як захистити зерно від шкідників в коморах та зерносховищах?

В Україні нараховується більш ніж 100 видів шкідників, які псують зерно в період його зберігання. Дуже прикро, коли вже зібраний, дбайливо вирощений врожай атакують шкідники. Найбільш поширеними шкідниками в місцях, де зберігається зерно, є рисовий та амбарний довгоносики, хрущак, суринамський борошноїд, зернова міль, мірошницька вогнівка, кліщ борошняний, зерновий хробак. Щорічно від життєдіяльності цих комах втрачається … Читать далее Як захистити зерно від шкідників в коморах та зерносховищах?

Позбавитись від кротів на дачній ділянці? Які засоби від кротів краще використовувати?

Існує думка, що кроти живуть тільки у родючій та якісній землі. При цьому ж вони є дуже серйозною проблемою для власників дачних ділянок, оскільки їх життєдіяльність несе суттєву загрозу майбутньому врожаю. В цій статті ми поговоримо про те, чим небезпечні ці маленькі милі тваринки та як їх позбутись. Звісно, нас тішить той факт, що кроти … Читать далее Позбавитись від кротів на дачній ділянці? Які засоби від кротів краще використовувати?

Як позбутися клопів в дивані (постільних клопів)?

Люди стали все частіше зіштовхуватись з такою проблемою, як диванні клопи та складністю позбутись від них. Позбавитись від клопів власними руками – це кращий спосіб реально їх позбутись. Від вас знадобиться трохи часу, що ви виділите на обробку свого приміщення. для цього варто придбати гарний засіб для знищення диванних клопів та зробити правильну обробку приміщення. … Читать далее Як позбутися клопів в дивані (постільних клопів)?

Що таке приманочний контейнер і як він працює?

При  проведенні дератизаційних робіт буває, що неможливо розмістити приманку для гризунів відкритим способом через певні обставини. Наприклад, коли провести дератизацію потрібно в закладах де є відкритий доступ до продуктів харчування (кафе, ресторани, шкільні їдальні), в будинках де є домашні тварини та маленькі діти, в дитячих закладах, і т.п.  В таких випадках доцільно використовувати приманочні контейнери. … Читать далее Що таке приманочний контейнер і як він працює?

Щурі, небезпечні тварини

Навряд чи можна потішитись з того факту, що сірі щурі є в переліку десяти найрозумніших створінь на планеті, але це пояснює чому так важко від них позбавитись. Маленькі мешканці підвалів багатоквартирних будинків здатні сильно дошкуляти городянам. Були не раз зафіксовані випадки, коли щурі нападали на людей, а те, що вони є переносчиками небепечних хвороб вже … Читать далее Щурі, небезпечні тварини

Що робити коли завелись клопи?

Клопи є паразитуючими істотами, що живляться кров’ю людини та тварин. Клопи атакують своїх жертв переважно вночі, коли тіло міцно спить, вони заповзають на відкриті ділянки шкіри. Кусають не тільки самки, як у комарів, а й самці, а також личинки. При чому, відчути укус ви зможете тоді, тільки якщо кусає личинка, дорослі особини виробляють при укусі речовину, … Читать далее Що робити коли завелись клопи?

Що робити, якщо вкусив кліщ?

Що робити при укусі кліщів і які засоби використовувати Кліщі переносять багато інфекційних захворювань, серед яких найнебезпечнішими для людини є кліщовий енцефаліт та кліщовий бореліоз (хвороба Лайма). Якщо ви виявили в себе на тілі кліща – хутчіш витягайте його, затягувати з видаленням не можна, оскільки чим довше кліщ знаходиться в шкірі, тим більше інфекцій потрапляє … Читать далее Що робити, якщо вкусив кліщ?

Цікаві факти про комах

Цікаві факти про комах Друзі, чи багато серед вас любителів комах? Напевно, не дуже 🙂. Ці дрібні істоти здатні вселити страх навіть у сильних і дужих чоловіків. Проте, світ комах дуже цікавий та різноманітний, ось вам декілька цікавих фактів: 🐜 Комах ділять на 32 види, найчисленніший з яких – жуки. Уявіть, майже кожна четверта істота на нашій … Читать далее Цікаві факти про комах