Як позбавитись від кротів на дачній ділянці? Які засоби від кротів краще використовувати?

Як позбавитись від кротів на дачній ділянці? Які засоби від кротів краще використовувати? Існує думка, що кроти живуть тільки у родючій та якісній землі. При цьому ж вони є дуже серйозною проблемою для власників дачних ділянок, оскільки їх життєдіяльність несе суттєву загрозу майбутньому врожаю. В цій статті ми поговоримо про те, чим небезпечні ці маленькі … Читать далее Як позбавитись від кротів на дачній ділянці? Які засоби від кротів краще використовувати?

Як позбутися клопів в дивані?

Як позбутися клопів в дивані? Люди стали все частіше зіштовхуватись з такою проблемою, як диванні клопи та складністю позбутись від них. Позбавитись від клопів власними руками – це кращий спосіб реально їх позбутись. Від вас знадобиться трохи часу, що ви виділите на обробку свого приміщення. для цього варто придбати гарний засіб для знищення диванних клопів … Читать далее Як позбутися клопів в дивані?

Що таке приманочний контейнер і як він працює?

При  проведенні дератизаційних робіт буває, що неможливо розмістити приманку для гризунів відкритим способом через певні обставини. Наприклад, коли провести дератизацію потрібно в закладах де є відкритий доступ до продуктів харчування (кафе, ресторани, шкільні їдальні), в будинках де є домашні тварини та маленькі діти, в дитячих закладах, і т.п.  В таких випадках доцільно використовувати приманочні контейнери.  … Читать далее Що таке приманочний контейнер і як він працює?

Щурі, небезпечні тварини

Щурі, небезпечні тварини Навряд чи можна потішитись з того факту, що сірі щурі є в переліку десяти найрозумніших створінь на планеті, але це пояснює чому так важко від них позбавитись. Маленькі мешканці підвалів багатоквартирних будинків здатні сильно дошкуляти городянам. Були не раз зафіксовані випадки, коли щурі нападали на людей, а те, що вони є переносчиками … Читать далее Щурі, небезпечні тварини

Що робити коли завелись клопи?

Що робити коли завелись клопи? Клопи є паразитуючими істотами, що живляться кров’ю людини та тварин. Клопи атакують своїх жертв переважно вночі, коли тіло міцно спить, вони заповзають на відкриті ділянки шкіри. Кусають не тільки самки, як у комарів, а й самці, а також личинки. При чому, відчути укус ви зможете тоді, тільки якщо кусає личинка, дорослі … Читать далее Що робити коли завелись клопи?

Що робити, якщо вкусив кліщ?

Що робити, якщо вкусив кліщ? Кліщі переносять багато інфекційних захворювань, серед яких найнебезпечнішими для людини є кліщовий енцефаліт та кліщовий бореліоз (хвороба Лайма). Якщо ви виявили в себе на тілі кліща – хутчіш витягайте його, затягувати з видаленням не можна, оскільки чим довше кліщ знаходиться в шкірі, тим більше інфекцій потрапляє в організм. Як безпечно … Читать далее Що робити, якщо вкусив кліщ?

Цікаві факти про комах

Цікаві факти про комах Друзі, чи багато серед вас любителів комах? Напевно, не дуже 🙂. Ці дрібні істоти здатні вселити страх навіть у сильних і дужих чоловіків. Проте, світ комах дуже цікавий та різноманітний, ось вам декілька цікавих фактів: 🐜 Комах ділять на 32 види, найчисленніший з яких – жуки. Уявіть, майже кожна четверта істота на нашій … Читать далее Цікаві факти про комах

Діючі речовини Перетроїди, Піріміфос-метіл, Пірімікарб, Циперметрин

Димоутворювачі –інсектициди містять в собі ефективні діючі речовини, що дозволяють швидко знищувати шкідливих комах, не пошкоджуючи при цьому рослини. При правильному застовуванні вони не наносять шкоди здоров’ю людей та тваринам, що мешкають в оброблюванному приміщенні. Які саме діючі речовини входять до їх складу? Діючі речовини Перетроїди – це синтетичні речовини, що є аналогом природніх піретринів. … Читать далее Діючі речовини Перетроїди, Піріміфос-метіл, Пірімікарб, Циперметрин

Доставка по Києву і Україні

Доставка по Києву і Україні Хочемо повідомити чудову новину. Від сьогодні в нас працює доставка по Києву і Україні.  Ми цінимо і поважаємо наших клієнтів і для нас важливо надавати якісний сервіс.  Умови доставки: По києву: Кур’єрська доставка Вартість 50 грн в межах міста Вартість за межами міста прораховується окремо. При замовлені на сумму 1500 грн і … Читать далее Доставка по Києву і Україні

Як позбутися молі в квартирі?

        Як позбутися молі в квартирі? Однією з ознак, що у вашій оселі завелась міль є наявність на поверхні предметів гардеробі неестетичних дір. Ці комашки можуть перетворити на решето як дорогу шубу так і шкіряне взуття. А за наявності відкритого доступу до круп і борошна у будинку може з’явитися харчовий різновид цього … Читать далее Як позбутися молі в квартирі?